Del VIDEOJA! Olsa e Përputhen dikur i gjeti “të dashur” Einxhel të Big Brother VIP

Teksa autorja e “Përputhen” Olsa Muhameti ishte gazetare dhe gjatë një interviste me Einxhel Shkirën, ka vendosur që t’i gjejë asaj burrë në plazh. Të...

Beatrix doli nga shtëpia, Iliri i befason të gjithë: Nga mëngjesi deri në darkë atë e…

Dalja nga ‘Big Brother VIP’ e këngëtares Beatrix Ramosaj është shoqëruar me diskutime të shumta. Në një bisedë me Arbrin dhe Tanin, Iliri ka komentuar...

“Ai është si Don Zhuani”/ Donaldi i hedh ‘grepin’ moderatores së njohur pas largimit të Beatrixës

Ish-banorja e ‘Big Brother VIP’, Neda Balluku komentoi sot në emisionin ‘Breaking’, zhvillimet më të fundit brenda shtëpisë së ‘Big Brother VIP’. Balluku foli edhe...

ARTIKUJT E FUNDIT

Del VIDEOJA! Olsa e Përputhen dikur i gjeti “të dashur” Einxhel të Big Brother VIP

Teksa autorja e “Përputhen” Olsa Muhameti ishte gazetare dhe gjatë një interviste me Einxhel Shkirën, ka vendosur që t’i gjejë asaj burrë në plazh. Të...

Beatrix doli nga shtëpia, Iliri i befason të gjithë: Nga mëngjesi deri në darkë atë e…

Dalja nga ‘Big Brother VIP’ e këngëtares Beatrix Ramosaj është shoqëruar me diskutime të shumta. Në një bisedë me Arbrin dhe Tanin, Iliri ka komentuar...

“Ai është si Don Zhuani”/ Donaldi i hedh ‘grepin’ moderatores së njohur pas largimit të Beatrixës

Ish-banorja e ‘Big Brother VIP’, Neda Balluku komentoi sot në emisionin ‘Breaking’, zhvillimet më të fundit brenda shtëpisë së ‘Big Brother VIP’. Balluku foli edhe...

“Ti e ke tradhtuar Gencin”/ Shpërthen keq miku i ish-burrit të Monika Lubonjës

Aktorja Monika Lubonja e pyetur nga moderatorja Eggoza se përse nuk është martuar më pas ndarjes nga bashkëshorti i saj bëri një rrëfim të...

“Maskara, a je në metro ti o k***?”/ Plas keq sherri në emision mes çiftit të njohur shqiptar

Arjoni i ka punuar një rreng Serenës teksa ishin të ftuar në emisionin “N’Kosovë Show”. Ai deklaroi ndarjen, duke e habitur partneren. Serena nuk...

Del VIDEOJA! Olsa e Përputhen dikur i gjeti “të dashur” Einxhel të Big Brother VIP

Teksa autorja e “Përputhen” Olsa Muhameti ishte gazetare dhe gjatë një interviste me Einxhel Shkirën, ka vendosur që t’i gjejë asaj burrë në plazh. Të...

“Ti e ke tradhtuar Gencin”/ Shpërthen keq miku i ish-burrit të Monika Lubonjës

Aktorja Monika Lubonja e pyetur nga moderatorja Eggoza se përse nuk është martuar më pas ndarjes nga bashkëshorti i saj bëri një rrëfim të...

Sonila Meço në një sfidë të pazakontë, shfaqet si kurrë më parë (Pamjet që po qarkullojnë me shpejtësi)

Mbrëmjen e djeshme ka startuar emisioni më i ri në Top Channel. Programi "Ëndërrtjerrësit" zbuloi kujtimet e të pathëna, pamje të patransmetuara kurrë më...

Beatrix në gjendje të rënduar psikologjike, më në fund nëna e saj thyen heshtjen (VIDEO)

Largimi i Beatrix Ramosaj nga shtëpia e “Big Brother VIP Albania” ka qenë shumë i bujshëm për shkak të përballjes së këngëtares me realitetin...

Vuani nga kjo së mundje? Njihuni me përbërësin që mbron shëndetin e zemrës

Studimi ku morën pjesë plot 81.000 vetë, nxori në pah rr ezikun në rritje nga sëm undjet e zemrës si pasojë e konsumit të...

Ami tregon gabimet e Ermalit në shtëpi: I harron të gjitha

Moderatorja e njohur, Amarda Toska ka folur edhe për raportin e saj me Ermalin. Në një intervistë në emisionin”Vila24”, ajo tha se e çmon...
TIRANA MOTI
PRISHTINA MOTI

Must Read Stories

Destinations

Del VIDEOJA! Olsa e Përputhen dikur i gjeti “të dashur” Einxhel të Big Brother VIP

Teksa autorja e “Përputhen” Olsa Muhameti ishte gazetare dhe gjatë një interviste me Einxhel Shkirën, ka vendosur që t’i gjejë asaj burrë në plazh. Të...

Beatrix doli nga shtëpia, Iliri i befason të gjithë: Nga mëngjesi deri në darkë atë e…

Dalja nga ‘Big Brother VIP’ e këngëtares Beatrix Ramosaj është shoqëruar me diskutime të shumta. Në një bisedë me Arbrin dhe Tanin, Iliri ka komentuar...

“Ai është si Don Zhuani”/ Donaldi i hedh ‘grepin’ moderatores së njohur pas largimit të Beatrixës

Ish-banorja e ‘Big Brother VIP’, Neda Balluku komentoi sot në emisionin ‘Breaking’, zhvillimet më të fundit brenda shtëpisë së ‘Big Brother VIP’. Balluku foli edhe...

“Ti e ke tradhtuar Gencin”/ Shpërthen keq miku i ish-burrit të Monika Lubonjës

Aktorja Monika Lubonja e pyetur nga moderatorja Eggoza se përse nuk është martuar më pas ndarjes nga bashkëshorti i saj bëri një rrëfim të...

“Maskara, a je në metro ti o k***?”/ Plas keq sherri në emision mes çiftit të njohur shqiptar

Arjoni i ka punuar një rreng Serenës teksa ishin të ftuar në emisionin “N’Kosovë Show”. Ai deklaroi ndarjen, duke e habitur partneren. Serena nuk...

Sonila Meço në një sfidë të pazakontë, shfaqet si kurrë më parë (Pamjet që po qarkullojnë me shpejtësi)

Mbrëmjen e djeshme ka startuar emisioni më i ri në Top Channel. Programi "Ëndërrtjerrësit" zbuloi kujtimet e të pathëna, pamje të patransmetuara kurrë më...

Rritet në vendin tonë! Ylli Merja tregon: Kjo është bima që lu fton leuceminë

Pelini i ëmbël apo artemisia është ndër bimët më të përdorura në lashtësi, e cila ka lindur në Europën jugore duke përfshirë Shqipërinë, Bulgarinë,...

Prishet shoqëria/ DJ Dagz flet për Donaldin: Po të ishim jashtë do e kishte pësuar keq

Pas daljes nga shtëpia e 'Big Brother Vip' DJ Dagz ka bërë një rrëfim dhe deklaratë të fortë ditën e djeshme ku dha intervistën...

TE NDRYSHME

E BUJSHME! Ermal Mamaqi sonte hyn në Big Brother VIP

Formati “Big Brother VIP” është kthyer në reality show më të ndjekur të momentit për shkak se banorët e shtëpisë janë personazhe publikë. Ndërsa ka...

“A gëzohesh nëse del Monika?”, Iliri e habit Arjolën me përgjigjen e tij (REPLIKAT)

Monika dhe Iliri kanë pasur një raport mjaft të ngushtë në fillimet pas hyrjes në Big Brother VIP. Por gjërat ndryshuan me kalimin e...

Më në fund zbulohet misteri! Çfarë fshihet pas mbiemrit të Beniada Nishanit

Beniada Nishani (Jakic) është një konkurentet më të spikatura të “Big Brother VIP”. Ajo i ka bërë të gjithë për vete me tipin e...

“Ti nuk lan as nev*** tënde”, agravon debati mes Ilirit dhe Donaldit: Je shumë i shpifur

Iliri dhe Donaldi kanë debatuar me njëri-tjetrin mbrëmjen e sotme në shoë LIVE për pastërtinë në shtëpi. Debati kishte filluar prej ditësh në shtëpi ku...

Bashkimi tha se u nda nga Alvisa, habit Hyseni me atë që thotë

Sot Bashkimi deklaroi ndarjen e papritur nga Alvisa. Duket se gjërat po shkonin mirë sa po flitej edhe për fejesë. Hyseni ka reaguar duke shkruar...