Afërdita shfaqet super e nxeht, tregon gjoksin superseksi!

Afërdita Dreshaj po shijon ende pushimet. Pa djalin e vogël por vetëm me bshkëshortin ajo po kalon ditët më të mira. Së fundmi publikoi një foto...

Reja e Gilit shfaqet superseksi kur del në mbrëmje

Eshtë vera dhe lokalet janë të mbushura më shumë gjatë natës. Duket se edhe reja e Gilit pëlqen të dal kur koha është më e...

Ndryshe nga fotot në internet, Enca na ‘dëshpëron’ me dukjen e saj live!

Enca krenohet me format e saj trupore. Edhe pse ka marrë shumë komente për peshën ajo duket se e ndjen mirë veten keshtu. Por, në Instagram...

ARTIKUJT E FUNDIT

Afërdita shfaqet super e nxeht, tregon gjoksin superseksi!

Afërdita Dreshaj po shijon ende pushimet. Pa djalin e vogël por vetëm me bshkëshortin ajo po kalon ditët më të mira. Së fundmi publikoi një foto...

Reja e Gilit shfaqet superseksi kur del në mbrëmje

Eshtë vera dhe lokalet janë të mbushura më shumë gjatë natës. Duket se edhe reja e Gilit pëlqen të dal kur koha është më e...

Ndryshe nga fotot në internet, Enca na ‘dëshpëron’ me dukjen e saj live!

Enca krenohet me format e saj trupore. Edhe pse ka marrë shumë komente për peshën ajo duket se e ndjen mirë veten keshtu. Por, në Instagram...

Nga bregdeti, Soni Malaj ‘çmend’ ndjeksit me format trupore!

Soni Malaj është kohë të gjatë në skenë. Gjithmonë ka befasur me format e trupi duke u shfaqur si modele. Së fundmi publikoi një foto atraktive...

Me video duke treguar të pasmet Nora shfaqet superseksi!

Nora Istrefi po është aktive së fundmi në Instagram. Ajo publikoi një video ku duket mjaft atraktive. Derisa sillet për të treguar fustanin ajo tregon format...

Gazetari i përmendi emrin e Vera Grabockës, shpërthen keq Diana Ziu: Si mundesh të thuash ti…

Kompozitorja dhe kritikja e artit, Diana Ziu e ftuat në emisionin ‘Expuls’ foli për këngën e shumë komentuar të Ronela Hajati që na përfaqësoi...

Macja kërkon që pronari të ndalojë punën dhe ta përqafojë, videoja bëhet virale

Kafshët janë vërtet miqtë më të mirë të shumë prej nesh, dhe shumë pronarë e dinë më së miri këtë. Madje, disa prej tyre...

Ngatërroi ujin me rakinë dhe e piu, nëna e gjeti 2 vjeçarin të vd ekur në dysheme

Ngjarja e rëndë e ndodhur sot në Devoll ku një fëmijë 2 vjeçar është dërguar në spitalin e Bilishtit pa shenja jete. Në kohën kur...

Ngjarja e rëndë në Itali/ U ther para shkollës së djalit, kush është shqiptarja që humbi jetën

Një ngjarje tragjike ka ndodhur ditën e sotme në Itali, ku një 37-vjeçare shqiptare është su lmuar me thikë ndërsa priste djalin para shkollës. Shqiptarja...

I biri bën 1 vjeç, modelja shqiptare ndan fotot e ëmbla: Nuk e di se si kam jetuar pa ty

Në vit më parë, Aurela Hoxha i surprizoi të gjithë kur zbuloi se ishte bërë nënë për herë të parë. Modelja ishte bërë nënë...

Çiljeta pozon me djalin e saj dhe të birin e Alban Hoxhës, komentet janë të shumta

Këngëtarja e njohur, Çiljeta është në një lidhje dashurie prej disa vitesh me portierin, Alban Hoxha. Ata gjithashtu bashkëjetojnë dhe marrëdhënia e tyre është...
TIRANA MOTI
PRISHTINA MOTI

Must Read Stories

Destinations

A larmohen mjekët: Kjo sëmundje po përhapet shumë te gratë nga 40 vjeç e lart

Duke prekur më shumë se 2 milion njerëz në Francë, fibromialgjia mbetet një patologji e panjohur deri më sot. Kjo sëmundje, e cila prek kryesisht...

Nuk bën vak sinën? Anglia do të ndalojë hyrjen në kinema, palestra e restorante

Njerëzve që refuzojnë të bëjnë një vak sinë për COVID-19 mund t’iu kufizohet jeta normale pasi restorantet, baret, kinematë dhe vendet sportive mund të...

Temperatura deri në -6 gradë, sot dita më e ftohtë e kësaj jave

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë një të kthjellët me vranësira kalimtare. Në zonat verlindore nuk përjashtohet...

Horoskopi sipas Merit: Kujdes nga njerëzit me pushtet

Dashi Eklipsi ndikon drejte per drejte ne ide te reja apo rruge te reja qe duhet te gjeni per te ecur përpara. Kujdes ne marredhenie...

“Është Skënderbeu i ri në moshë”, përgjigja qesharake për kritikat ndaj shtatores

Shtatoret e dy heronjve kombëtar Adem Jasharit dhe Gjergj Kastriotit-Skënderbeut të vendosura më 28 nëntor në Prizren kanë shkaktuar debate të shumta, dhe janë...

Çfarë ndodh me foshnjën pas lindjes nëse nëna shtatzënë kalon covid-in?

Mjekët po studiojnë ndikimin e COVID-19 nga gratë shtatzëna te foshnjat e tyre në Singapor dhe me atë që kanë zbuluar deri tani, të...

Historia e pikëlluese e gruas shqiptare: Më kapte burri mezor në sy të djalit

Dhurata Veli, një 43-vjeçare nga fshati Lundër, ka shokuar me rrëfimin e saj, ku ka treguar dh un ën të ish-bashkëshorti. Policia shqiptare pranon një...

Video/ Çfarë po ndodh? Bora dhe Donaldi zihen në mes të natës

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë ndër çiftet më të komentuara të showbizz-it shqiptar. Dyshja e famshme u përfolën për një ndarje, por pas pak...

TE NDRYSHME