Donaldi lexon letrën që i dërgoi Agron Llakajt kur ishte në BBV, të gjithë shpërthejnë në lot (E PLOTË)

Mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Më lër të flas’ ishte i ftuar aktori i madh i humorit Agron Llakaj, një mik i ngushtë edhe...

E papritur/ Këngëtari i njohur shqiptar i jep fund lidhjes shumëvjeçare

Reperi i Babastars Onati i ka dhënë fund lidhjes. Lajmi është bërë i ditur nga burime për “Prive”. Onati ka qenë në një lidhje shumëvjeçare,...

22 vjet pas vr asjes së babait të saj, Rudina Hajdari flet për familjen Haklaj

Kanë kaluar 22 vjet që nga vrasja e mistershme e Azem Hajdarit, e cila ende vazhdon që të jetë në qendër të vëmendjes së...

ARTIKUJT E FUNDIT

Donaldi lexon letrën që i dërgoi Agron Llakajt kur ishte në BBV, të gjithë shpërthejnë në lot (E PLOTË)

Mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Më lër të flas’ ishte i ftuar aktori i madh i humorit Agron Llakaj, një mik i ngushtë edhe...

E papritur/ Këngëtari i njohur shqiptar i jep fund lidhjes shumëvjeçare

Reperi i Babastars Onati i ka dhënë fund lidhjes. Lajmi është bërë i ditur nga burime për “Prive”. Onati ka qenë në një lidhje shumëvjeçare,...

22 vjet pas vr asjes së babait të saj, Rudina Hajdari flet për familjen Haklaj

Kanë kaluar 22 vjet që nga vrasja e mistershme e Azem Hajdarit, e cila ende vazhdon që të jetë në qendër të vëmendjes së...

Është ndarë nga bashkëshorti i saj? Flet Rudina Hajdari: Është e vështirë! E vërteta është që…

Ish-deputetja demokrate Rudina Hajdari përpiqet që jetën private ta mbajë sa më larg vëmendjes publike. Mirëpo kohë më parë Rudina Hajdari u përfol se është...

Shokon Brisida Shehaj: Kam vendosur të bëhem nënë e vetme dhe pa bashkëshort

Ish-drejtoresha e Përgjithshme e Tatimeve, Brisida Shehaj ishte së fundmi e ftuar te “Rudina” në Tv Klan, ku u rrëfye si kurrë më parë...

Darkë me bashkëshorten apo ndeshjen e Liverpool? Mc Kresha jep përgjigjen epike

Dy reperët e famshëm MC Kresha dhe Lyrical Son, kanë qenë të ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Më lër të flas”, ku kanë...

Publikohet video që po ‘thyen’ rrjetin/ Donald Veshaj imiton gjatë emisionit Bora Zemanin

Mbrëmjen e djeshme në emisionin  “Më lër të flas” ishte e ftuar modelja Adrola Dushi. Gjatë emisionit u zhvillua loja e Tinder-it, ku Adrola...

Receta/ Mënyra më e shëndetshme për të gatuar pulën

Për fat të mirë, ka shumë mënyra për të fituar përshtypjet në një darkë pule duke ruajtur vlerat e saj ushqyese. Sipas Healthline, pjekja...

“Këngë e bukur por…”, Sara Hoxha akuzohet nga fansat: Je xheloze për Ledrin dhe Kidën

Pak ditë më parë, Ledri Vula publikoi duetin me Kidën, të cilin e kishin paralajmëruar prej disa kohësh. Kënga me titull “T’du” është pritur...

“Ky do të ishte…”/ Trixa u rrëfye me lot në sy, Donaldi dënon bullizmin

Aktori i humorit Donald Veshaj duket se ka vendosur të reagojë për herë të parë në lidhje me situatën e vështirë që po përjeton...

Kozaku e pëson nga shokët, i nxjerrin videon duke bërë s*ks me një vajzë (VIDEO)

Kozak Braçi, i njohur ndryshe si “Mbreti i Instagramit” është vënë sërish në qendër të vëmendjes. Teksa reperi Stresi ndodhej live, një mik i...
TIRANA MOTI
PRISHTINA MOTI

Must Read Stories

Destinations

“Ua kemi th yer zemrat”/ Deputeti i LDK-së kërkon falje

Deputeti i LDK-së, Faton Bislimi në D ebat Plus ka thënë se zgjedhjet e Podujevës janë al armi më i fuqishëm për këtë...

Ndreca: Nuk kemi datë, por negociatat janë hapur

Merkel i tha jo Shqipërisë për hapjen e negociatave. Ky refuzim ka shkaktuar de bate mes mazhorancës dhe opozitës. Opozita hedh ak uza ndaj...

Horoskopi 3 Dhjetor 2020, kjo është shenja më me fat e ditës

Dashi Çështjet që lidhen me punën do të zgjidhen nesër. Kjo do të bëjë që të kaloni kohë me njerëzit e dashur. Bëni kujdes me...

Nuk i del i nati me Melisën, Sindi i merr Fatjonin

Një "lu ftë" është hapur mes Melisës dhe Sindit që pas puntatës së djeshme. Gjithçka nisi kur Melisa pyeti Mevlanin se si pranon të...

Festa e Bes Kallakut për ditëlindje/ Kryemadhi: Një ditëlindje me 30 veta s’ka rrezik

Padyshim që fotot nga ditëlindja e 35 e aktorit të humorit Bes Kallaku bëri xhiron e rrjetit, pasi ishte një ceremoni që mbahej në...

I tha Melisës ti e bën për një kafe/ Reagon sërish Sindi: Do i çmend (Foto)

Puntata e mbrëmshme e emisionit “Përputhen” pati de bate të shumta mes dy vajzave, Melisës dhe Sindit. Kjo e fundit pati takim me Mevlanin dhe...

“Ji vetvetja”, Xhensila Myrtezaj shkëlqen në foton e fundit

Xhensila Myrtezaj është një nga këngëtaret më të dashura për publikun. Këngëtarja shpesh mundohet të mbajë të përditësuar fansat e saj në rrjetet sociale, duke...

Luftar Paja feston 79 vjetorin e lindjes

Artisti i madh shqiptar Luftar Paja feston ditën e sotme 79 vjetorin e lindjes. Aktor në shumë vepra dhe “Artisti i Popullit” prej më shumë...

TE NDRYSHME

Nuk duronte dot të qarën, nëna birësuese v ret foshnjen e saj

Një ish-punonjëse e kujdesit që përdori forcë fizike dhe humbi durimin me një foshnje që donte ta birësonte është shpallur fajtore për vra sje. Laura...

Cfare ndodhi? Ronela Hajati revoltuar keq: Pse shan, çfarë dreqin ke?

Kohët e fundit në rrjet është përfolur shumë për Ronela Hajatin, që nga ata që e adhurojnë muzikën dhe energjinë e saj, e deri...

Cili lajm për veten të ka bërë më shumë përshtypje? Ilir Shaqiri e thotë troç

Balerini Ilir Shaqiri ka dhënë një intervistë për eksperiencën e tij në ‘Big Brother VIP’. I pyetur në lidhje me lajmin që ka lexuar...

FOTO/ Njihuni me futbollisten më simpatike në botë

Ana Maria Markovic është një futbolliste kroate që luan si sulmuese për klubin zviceran të Superligës së Grave Grasshopper dhe kombëtaren e Kroacisë. Ajo njihet...

Ulje e kolesterolit 40% në një muaj, me këtë frut do ta arrini

Kolesteroli LDL, i njohur edhe si kolesteroli i keq, ngjitet në muret e brendshme të arterieve, duke i bërë ato të ngushtohen, prandaj konsiderohet...