Donaldi lexon letrën që i dërgoi Agron Llakajt kur ishte në BBV, të gjithë shpërthejnë në lot (E PLOTË)

Mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Më lër të flas’ ishte i ftuar aktori i madh i humorit Agron Llakaj, një mik i ngushtë edhe...

E papritur/ Këngëtari i njohur shqiptar i jep fund lidhjes shumëvjeçare

Reperi i Babastars Onati i ka dhënë fund lidhjes. Lajmi është bërë i ditur nga burime për “Prive”. Onati ka qenë në një lidhje shumëvjeçare,...

22 vjet pas vr asjes së babait të saj, Rudina Hajdari flet për familjen Haklaj

Kanë kaluar 22 vjet që nga vrasja e mistershme e Azem Hajdarit, e cila ende vazhdon që të jetë në qendër të vëmendjes së...

ARTIKUJT E FUNDIT

Donaldi lexon letrën që i dërgoi Agron Llakajt kur ishte në BBV, të gjithë shpërthejnë në lot (E PLOTË)

Mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Më lër të flas’ ishte i ftuar aktori i madh i humorit Agron Llakaj, një mik i ngushtë edhe...

E papritur/ Këngëtari i njohur shqiptar i jep fund lidhjes shumëvjeçare

Reperi i Babastars Onati i ka dhënë fund lidhjes. Lajmi është bërë i ditur nga burime për “Prive”. Onati ka qenë në një lidhje shumëvjeçare,...

22 vjet pas vr asjes së babait të saj, Rudina Hajdari flet për familjen Haklaj

Kanë kaluar 22 vjet që nga vrasja e mistershme e Azem Hajdarit, e cila ende vazhdon që të jetë në qendër të vëmendjes së...

Është ndarë nga bashkëshorti i saj? Flet Rudina Hajdari: Është e vështirë! E vërteta është që…

Ish-deputetja demokrate Rudina Hajdari përpiqet që jetën private ta mbajë sa më larg vëmendjes publike. Mirëpo kohë më parë Rudina Hajdari u përfol se është...

Shokon Brisida Shehaj: Kam vendosur të bëhem nënë e vetme dhe pa bashkëshort

Ish-drejtoresha e Përgjithshme e Tatimeve, Brisida Shehaj ishte së fundmi e ftuar te “Rudina” në Tv Klan, ku u rrëfye si kurrë më parë...

Darkë me bashkëshorten apo ndeshjen e Liverpool? Mc Kresha jep përgjigjen epike

Dy reperët e famshëm MC Kresha dhe Lyrical Son, kanë qenë të ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Më lër të flas”, ku kanë...

Publikohet video që po ‘thyen’ rrjetin/ Donald Veshaj imiton gjatë emisionit Bora Zemanin

Mbrëmjen e djeshme në emisionin  “Më lër të flas” ishte e ftuar modelja Adrola Dushi. Gjatë emisionit u zhvillua loja e Tinder-it, ku Adrola...

Receta/ Mënyra më e shëndetshme për të gatuar pulën

Për fat të mirë, ka shumë mënyra për të fituar përshtypjet në një darkë pule duke ruajtur vlerat e saj ushqyese. Sipas Healthline, pjekja...

“Këngë e bukur por…”, Sara Hoxha akuzohet nga fansat: Je xheloze për Ledrin dhe Kidën

Pak ditë më parë, Ledri Vula publikoi duetin me Kidën, të cilin e kishin paralajmëruar prej disa kohësh. Kënga me titull “T’du” është pritur...

“Ky do të ishte…”/ Trixa u rrëfye me lot në sy, Donaldi dënon bullizmin

Aktori i humorit Donald Veshaj duket se ka vendosur të reagojë për herë të parë në lidhje me situatën e vështirë që po përjeton...

Kozaku e pëson nga shokët, i nxjerrin videon duke bërë s*ks me një vajzë (VIDEO)

Kozak Braçi, i njohur ndryshe si “Mbreti i Instagramit” është vënë sërish në qendër të vëmendjes. Teksa reperi Stresi ndodhej live, një mik i...
TIRANA MOTI
PRISHTINA MOTI

Must Read Stories

Destinations

Shtoni 1 lugë nga ky përbërës në gotën e ujit, rezultatet në pak kohë do t’ju befasojnë

Uji detoks nuk është vetëm një mënyrë kalimtare për tu kujdesur për trupin. Studimet tregojnë se ndihmon vërtet trupin tuaj të heqë qafe toksinat,...

Konsumoni një kokërr dardhë në ditë, do të mrekulloheni nga përfitimet që do të ketë organizmi juaj

Dardha janë fruta të ëmbla në formën e ziles, të cilat janë shijuar që nga kohërat e lashta. Ato mund të hahen të freskëta...

Plasin të qeshurat, Agron Llakaj dhe Romeo nuk hezitojnë imitojnë ish kryeministrin duke … (VIDEO)

I ftuari i radhës në emisionin e vëllezërve Veshaj ishte aktori i mirënjohur Agron Llakaj në “Më lër të flas” në Top Channel. Pas...

Nuk është vetëm vapa! Nëse djersitni natën, mund të vuani nga këto probleme shëndetësore

Djersitja gjatë natës mund të tregojë probleme serioze, prandaj këshillohet që të shkoni te mjeku. Shërbimi Shëndetësor Kombëtar (NHS) thekson se shumica e njerëzve...

FOTO/ Dikur qethte vetëm veten, sot është berberi i yjeve të futbollit: Rrëfehet Ahmed Alsanawi

Kur një futbollist dëshiron një qethje të re, ata thërrasin Ahmed Alsanawi,  berberin e yjeve të elitës botërore. Stilisti 31-vjeçar ka shërbyer për lojtarë si...

Rovena Stefa: Më gjeni një burrë nga Kosova, nuk iki më nga këtu

Këngëtarja shqiptare, Rovena Stefa ka dhënë një intervistë për mediat në Kosovë. Këngëtarja po fliste për dashurinë e madhe që ndjen për shqiptarët e...

Pyetja e famshme që bën Elon Musk në çdo intervistë para se të punësojë dikë

Intervistat e punës janë zakonisht stresuese, veçanërisht nëse punonjësi i ardhshëm ka personin më të pasur në botë. Bëhet fjalë për Elon Musk. Pronari i...

Dua Lipa “e krimbur” në para, pjesë e listës së artistëve më të pasur në Mbretërinë e Bashkuar

Suksesi që Dua Lipa ka arritur gjatë viteve të fundit ka shtuar ndjeshëm dhe buxhetin e saj. Këngëtarja shqiptare, aktualisht ndër më të kërkuarat...

TE NDRYSHME

“Krishti me origjinë shqiptare”/ Sazan Guri nxjerr ‘faktet’ dhe i befason të gjithë (FOTO)

Profesor Sazan Guri pak kohë më parë bëri një deklaratë që shkaktoi jo pak zhurmë.  “Krishti është shqiptar dhe u kryqëzua me plis”, tha...

FOTO/ Vajza e Putin e dashuruar marrëzisht me Zelensky-n! Zbulohet marrëdhënia e Katerinës

Gazeta gjermane ka zbuluar se vajza e presidentit të Rusisë Vladimir Putin, Katerina Tikhonova, ka një të dashur që mban mbiemrin Zelensky, njësoj si...

“S’doja të merrja spikere në shtëpi”/ Osman Mula rrëfen si u njoh me bashkëshorten

Artisti i njohur Osman Mula ka bërë sot një rrëfim ndryshme për jetën e tij teksa ishte i ftuar në emisionin “Rreze Dielli”. Ai tregoi...

Bora dhe Donaldi u panë bashkë, Antonela rrëfen se si reagoi Beatrix

Ndërsa rrjeti zien për “ribashkimin” e Bora Zemanit dhe Donald Veshaj, të gjithë janë kuriozë se si e ka pritur Beatrix Ramosaj këtë lajm....

Ukraina nxjerr në ankand kupën e Eurovision, të ardhurat në ndihmë të ushtrisë

Kalush Orchestra, grupi ukrainas që fitoi Eurovision-in, do të nxjerrë në ankand kupën e vendit të parë. Grupi do t’i dhurojë të ardhurat për një fond bamirësie...