Home sh

sh

VIDEO/ A është në një lidhje? Ish banori i Big Brother prezanton “të dashurën” e tij

Granit Cana ishte një ndër banorët më të komentuar të “Big Brother VIP”. Kjo pasi në fillim pati një afrimitet të madh me Fifin,...

Bebe Rexha pozon me markën e të brendshmeve, del shumë provokuese

Adore Me, marka e të brendshmeve për femra ka bashkëpunuar së fundmi me yllin ndërkombëtar dhe artisten e nominuar dy herë për ‘Grammy’, Bebe...

Kjo grua piu mjaltë me limon për një vit, por a mund ta zbuloni çfarë i ndodhi pastaj?

Për të mirat shëndetësore të mjaltës dhe limonit është shkruar shumë herë. Megjithatë, një grua e quajtur Crsytal Davis ka vendosur ta provojë kombinimin...

Kjo është lulja që pastron veshkat, largon diabetin, ul kolesterolin dhe problemet e stomakut

Kjo është lulja që paston veshkat, ul kolesterolin, largon diabetin dhe problemet e stomakut Lule radhiqe është një bimë e njohur mijëvjeçare dhe vetitë e...