Home Roze

Roze

Historia e pazakontë/Nga puthja në buzë me vëllain e saj te tradhtia bashkëshortore me një femër

Aktorja Angelina Jolie, e cila konsiderohet dhe femra më e bukur në botë, ka kaluar histori të çuditshme dashurie. Sipas mediave, ajo ka treguar...

Shihni ndryshimin drastik në look-un e saj

Thonë që kur diçka ndryshon në jetën e një gruaje, i pari që e mëson është parrukieri i saj. Nuk bën përjashtim as Demi...

Adrola Dushi shpërthen ndaj gënjeshtarëve

Adrola Dushi ka tërhequr sërish vëmendjen, pasi modelja bukuroshe në Instatrory i drejtohet njerëzve që gënjejnë. Edhe pse në fund të postimit ka shkruar “e...