Home Roze

Roze

Tayna shfaqet superseksi, iu shihen edhe të brendshmet!

Tayna gjithmonë pozon në mënyra interesante. Duke qenë perfekte me linjat e saj, në çdo imazh që publikon duket perfekte, shkruan “Kosovarja”. Pasi që mundohet të...

Majlinda Zeka shfaqet super atraktive, ‘çmenden’ ndjeksit!

E kemi parë gjithmonë të rregulluar deri në detajin e fundit. Bëhet fjalë për modelen Majlinda Zeka, shkruan InfoKosova. Majlinda, sot ka zgjedhur të postoj një...

Jo vetëm gjoksin, Kejvina Kthella nxjerr jashtë edhe ‘zogun’!

Kejvina ishte pjesë e klipit të “ama’ të Majkit dhe Bardhit. Ajo në këtë klip u shfaq joshëse dhe superseksi, shkruan InfoKosova. Flokët e saj të...

Sara provokon keq ndjeksit, han mëngjes në bikini!

E dashura e Ledriti, ka arritur t’i kthej format trupore pas lindjes së vajzës. Blogerja Sara Hoxha, tashmë po duket më në formë se kurrë...

Tea shëndoshet përsëri, veshja nuk ia zë gjoksin brenda!

Ish konkurrentja Tea Trifoni, u bë një nga femrat më të komentuar pas djales së saj nga Përputhën, shkruan InfoKosova. Lidhja e saj me konkurrentit...

Tayna ‘çmend’ ndjeksit, sa po na tregoi ‘zogun’!

‘Columbiana’ është hiti që e bëri Doruntinë Shalën të famshme e të dashur për publikun. Ndryshe, njihet si ‘Tayna’ vajza me karakter të guximshëm nga...

Dafinës nuk i duhen bikinit, ja se me çfarë mbulon ‘zogun’!

Gjithmone komentohet me cdo paraqitje te saj. Këngëtarja e njohur dhe mjaftë e pëlqyer Dafina Zeqiri arrin të befasojë me ndryshimet që i bën në...

E papritur, Arta ndryshon komplet pamjen, nuk është më kaçurrele!

Arta Elezaj është aktorja që u bë e njohur për publikun shqiptar në një kohë shumë të shkurtër. Aktorja nga Istogu u bë e njohur...