Home Roze

Roze

Arbenita ‘thyhet’ në mes për të shfaqur format trupore!

Eshtë nënë dhe kjo nuk duket fare në format trupore të saj. Modelja Arbenit Ismajli ka një vajzë 1 vjec që e ka quajtur Nina. Tashmë...

Në fustan elegant Adrola shfaqet tejet tërheqëse!

Adrola Dushi mahnit gjithmonë me pamjen. Ajo është njëra nga modelet më të suksesshme që pëlqehet shumë nga publiku. Së fundmi erdhi me disa foto ku...

Mihrija pozon në veshje sportive, duket si vajzë e re!

Mihrije Braha nuk po i ndjen vitet. Para pak dite ajo u bë vjehërr dhe duket si të ishte nuse. Në foto e fundit që publikoi...

Askush si Xhensila, këngëtarja shfaqet super tërheqëse

Xhensila e ka nisur shumë mbarë sezonen e verës Kengëtarja po mbanë koncerte te shumta mbarë trojeve shqiptare. Ajo nuk po lë anash edhe kujdesin ndaj...

Ana Kabashi shfaqët super ‘përvëluese’ në fustanin e hapur!

Ajo konsiderohet si njëra ndër fëmra më tërheqëse në shoëbiz. Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur Ana Kabashin. Së fundi ajo ka sjellur disa imazhe të...

Beatrix shfaqet superseksi në fotot e reja me bikini!

Këngëtarja Beatrix Ramosaj vazhdon të jetë aktive me postime të ndryshme në rrjete sociale. Shumë postime të ndryshme të saj marrin vëmendjen e publikut dhe...

Beniada e mahnitshme me pozat me bikini pranë pishinës!

Beniada Nishani është njëra prej protagonisteve më të dashura të publikut në edicionin e parë të ‘Big Brother VIP’. Biondja e bukur arriti deri në...

Eva Murati shfaqet “përvëluese’’ nga plazhi, çmenden ndjeksit!

Tani më kur temperaturat po shënojnë ngritje, bukuroshja Eva Murati po shijon pushimet verore. Prezantuesja e “Champions”-it si gjithnjë shfaqet fantastike, teksa pozon nga bregdeti. Ajo...