Home Roze

Roze

Historia prekëse: Nëna u kujdes për djalin e saj me aftësi të kufizuara deri kur mbylli sytë në moshën 101-vjeçare

Historia e një nënë që kujdesej për djalin e saj, një person me aftësi të kufizuara, po bën xhiron e rrjetit. Meliah Md Diah u...

Leonora Jakupi vlerësohet për kontributin e saj në muzikë, ja çfarë çmimi ka marrë

Përveçse një ndër këngëtaret më të mira, Leonora Jakupi vlerësohet si një ndër gratë më joshëse të estradës. Njihet për hitet e shumta muzikore...

Prej 4 vitesh i paralizuar, ish-kampionit i ndodh mrekullia falë kurës së mjekut popullor Ylli Merja

Një operacion i rëndë do të bënte që z. Tahir Vola të mbetej i paralizuar për më shumë se katër vite. Në moshën 67...

Xhesika Berberi tregon planet për t’u bërë nënë: Çfarë dua t’i them fëmijëve të mi

Modelja e njohur shqiptare, Xhesika Berberi ka folur për herë të parë për planet për t’u bërë nënë. E ftuar në emisionin “Rudina”, mes të...

Modelja që “ndan çiftet” tregon sekretet: 5 sjelljet që zbulojnë se ai jua dredh

Amy Coops nga Karolina e Veriut ishte mësuese, më pas u bë ylli i OnlyFans, ndërsa tani ka vendosur të ndajë me gratë shenjat...

“Në hapat e parë të botës tënde magjike”, Rita Ora feston ditëlindjen, e ëma publikon videon e rrallë

Këngëtarja me famë botëtore, Rita Ora feston sot 31 vjetorin e lindjes. Urimin e parë publik e ka marrë nga e ëma e saj,...

VIDEO/ Loredana i këndon Hanës, e bija shkon e përqafon në skenë para publikut

Loredana Zefi është një ndër reperet më të pëlqyera të momentit. Ka arritur të ndërtojë një karrierë shumë të sukseshshme në Zvicër, ku dhe...

Semi i rrëqeth të gjithë me historinë e jetës së saj: Dje i kam lënë ilaçet! Vetëm Donaldi e dinte!

Këngëtarja Semi Jaupaj teksa po bisedonte sot me Antonelën i ka prekur të gjithë me historinë e saj të jetës. Semi ka treguar të...