Home Lajme

Lajme

Po përflitet për shkëndija me Donaldin, por shikoni çfarë Beatrix i ka shkruar Borës përpara hyrjes në “Big Brother VIP”

Kohët e fundit brenda dhe jashtë shtëpisë së “Big Brother VIP”, flitet për afrimitetin mes Beatrixës dhe Donaldit. Shikime të kapura nga kamerat, përqafime të...

Po krijohet një tjetër çift? Dy konkurrentët kapen ‘mat’ në momente romantike me njëri-tjetrin (VIDEO)

‘Big Brother Vip’ ka dhuruar shumë skena tensioni këtë edicion, por natyrisht që ato që s’mund të mungonin kanë qenë skenat romantike. Këtë herë janë...

Si do të reagojë Bora kur ta shikojë këtë? Donaldi dhe Beatrix përfundojnë në dush bashkë

Donaldi ka qenë në qendër të vëmendjes ditët e fundit për raportin e tij me Beatrixën dhe veprimet e tyre kundrejt njëri-tjetrit duken si...

Po Bora ku mbeti? Të gjithë të shqetësuar për afrimitetin e madh të Donaldit me Beatrix! (Video)

Donald Veshaj hyri në edicionin e parë të “Big Brother VIP” si djalë single, megjithatë doli “complicated” pas ardhjes së ish-it të tij Bora...

1-vjetori i lindjes: Gold AG zbuloi për herë të parë sot portretin e të birit

Në 28 nëntor të vitit që lamë pas, Gold Ag dhe bashkëshortja e tij, Ermira Shkodra, u bekuan me një djalë që e pagëzuan...

Nuk ishte Alvisa! Bashkimi ‘kapet mat’ duke u puthur me një vajzë tjetër

Bashkimi dhe Alvisa kanë qenë dy nga konkurrentët që kanë treguar më së shumti afrimitet në këtë edicion të Për’puthen. Ata kanë dalë në...

“Iliri v des për Einxhelin”, prezantuesi i njohur habit me deklaratën

Prezantuesi i “Shqipëria Live”, Flori Gjini ka bërë disa deklarata të pazakonta në lidhje me dy nga banorët e Big Brother Vip, Iliri dhe...

Humbi mikeshën e ngushtë, Hueyda El Saied, Arjan Konomi bën gjestin prekës (FOTO)

Artistja e njohur Hueyda El Saied u nda nga jeta në moshën 46-vjeçare, duke trishtuar jo vetëm familjen dhe miqtë, por gjithë opinionin publik....