Home Kuriozitete

Kuriozitete

FOTO/ Noizy e mbështeti publikisht, Stresi habit me fjalët ndaj ish rivalit të tij

Noizy dhe Stresi i kanë dhënë fund armiqësisë disa vjeçare. Muajt e fundit, ata kanë treguar se i kanë sheshuar problemet dhe tashmë gëzojnë...

Uji i trëndafilit është një shpëtim për flokët, 5 përfitimet e mahnitshme që merrni prej tij

Uji i trëndafilit është një produkt që po gjen një përdorim gjithmonë e më të gjerë në kozmetikë. Është një lëng që përftohet nga...

Gomari “shëtit” me makinën e policisë, fotot më të çuditshme që keni parë ndonjëherë

Njerëzit përballen çdo ditë me të papritura. Shumë prej tyre i kanë ndarë këto gjëra të çuditshme në internet. Si për shembull rasti i...

“Kemi ndarë krevatin bashkë”/ Andi bën deklaratën e fortë për Jasminën: Nuk kemi qenë kurrë të lidhur bashkë

Ish-konkurrentët, Andi Artani dhe Jasmina Kadriu vendosën të dilnin bashkë nga “Për’puthen”, për të parë se si do të vazhdonte marrëdhënia e tyre jashtë. Vetëm...

Rita Ora dhe Dua Lipa së shpejti në Tiranë për koncertin madhështor, ja kur nisin përgatitjet

Kryebashkiaku Erion Veliaj tha sot se pas finales së Conference League, kryeqyteti do të fillojë përgatitjet për të pritur dy koncertet e mëdha të...

Çfarë ndodhi? Vëllezërit Veshaj shfaqen të përlotur në emision: Është një emocion i veçantë

Ndonëse nga shumë njerëz portretizohen si vëllezërit moskokçarës, për të cilët së fundmi doli në dritë edhe një sherr, Romeo dhe Donaldi kanë treguar...

“Emri im nuk përmendej në Top Channel!”, Agron Llaka tregon aktoren që ka qenë ‘i fiksuar’

Aktori i njohur Agron Llakaj ishte sot i ftuar në emisionin “Më lër të flas” ku Romeo dhe Donaldi e lanë të fliste për...

“Një ditë do martohesh me mua!”/ Donaldi i bën dedikimin Borës LIVE në emision

Edhe ju menduat se Semi Jaupaj do të ishte e fundit që mund t’ia falte Donald Veshajt lidhjen me Beatrix Ramosajn? Këngëtarja i surprizoi...