Home Kuriozitete

Kuriozitete

Donaldi dhe Beatrix prekje e puthje / Bora Zemani merr vendimin e papritur

Kush nuk e kujton pajtimin e Bora Zemanit dhe Donald Veshajt, pak javë më parë brenda në shtëpi ku u puthën dhe treguan dashurinë...

Tregoi se i është rikthyer tu mori, Dafina Zeqiri i dërgon mesazhin prekës Adriana Matoshit

Aktorja dhe deputetja nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Adriana Matoshi, vetëm pak orë më parë njoftoi se i është rikthyer sërish tum ori në...

Ka qenë nga protagonistët më të përfolur! Bjordi tregon se kush mund ta fitojë Big Brother

Ish-konkurrenti i “Big Brother 2”, Bjordi Mezini, ku përveç ëmbëlsisë kujtohet për historinë e tij me finalisten, të ndjerën Adelajda, të cilën e kujton...

Aheng e valle, afganët festojnë bashkë me shqiptarët festat e nëntorit (VIDEO)

Me valle dhe muzikë tradicionale e kanë festuar afaganët që janë strehuar në vednin tonë, Ditën e Flamurit dhe Ditën e Çlirimit të Shqipërisë,...

E moshuara fiton 50 mijë dollarë në lotari, e treta herë në tre vjet

Një 61-vjeçare në SHBA fitoi lotarinë prej 50 mijë dollarësh. Por kjo është hera e tretë që fiton këtë shumë brenda tre vitesh, sipas...

“Unë lidhem me shpirtrat”, parashikuesja shqiptare e fatit na lë pa fjalë: E kam të lindur! (VIDEO)

Parashikuesja shqiptare e fatit, Irini Kakacaj shprehet se lidhet me shpirtrat dhe është në gjendje të zbulojë të ardhmen. Në një intervistë për emisionin ‘Expuls’...

“E di që s’jam e virgjër”/ Einxhel flet për ‘helikopterin’ e Valonit, shpërthen DJ PM: S’të vjen turp nga vëllai jot?!

Dj PM ka pasur së fundmi një debat me Einxhel. Kjo e fundit ka qenë duke folur në shtëpi, me vajzat e tjera, për...

VIDEO/ Babai i Donaldit surprizon banorët e “Big Brother VIP”, shikoni çfarë u dërgoi në shtëpi

Me rastin e Ditës së Pavarësisë, banorët e “Big Brother VIP” kanë festuar dhe kanë shijuar një darkë tradicionale. Të veshur me veshje popullore, ata...