Home Kuriozitete Rrëfehet vajza e Ardit Gjebreas, zbulon si e kalon kohën me të...

Rrëfehet vajza e Ardit Gjebreas, zbulon si e kalon kohën me të ëmën në shtëpi

Anna Gjebrea ishte e ftuar në “Ftesë në 5”, ku ka folur më shumë për lidhjen e saj me muzikën dhe të atin, Ardit Gjebrean. Fillimet Annës në muzikë startojnë që kur ajo ka qenë e vogël, por më pas tregon se dalja në “Këngën Magjike” e ka shtyrë më shumë drejt kësaj fushe.

“Kam filluar të këndoj shumë e vogël por më pas me babin. Unë kam filluar që të këndoj vetë dhe më pas kemi dalë tek Kënga Magjike dhe më pëlqeu dhe doja të vazhdoja më pas”, tha ajo.

Eksperiencën në Eurovision e konsideroi të paharrueshme dhe tregoi edhe opinionin e të atit.

- Advertisement -

“Është një eksperiencë e paharrueshme. Para se të dilja në skenë mami ishte në ankth dhe mbaj mend i kam thënë mamit mezi pres të dal në skenë”

“Babit i pëlqeu me të thënë të drejtën. Këshillat që më dha ishin shijoje deri në fund. Dhe unë thashë do e shijoj dhe do bëj më të mirën”.

“Kur të jesh mërzitur”, është kënga e preferuar e Annës nga këngët e babit. Madje tregon se bën dhe karaoke në shtëpi me mamin.

“Mua më pëlqejnë që të gjitha këngët e babit. Më pëlqen “Kur të jesh mërzitur shumë”. E këndoja shpesh me babin e vogël. Bëjmë karaoke çdo ditë me mamin bëjmë, ndërsa babi kur kthehet nga puna bashkohet me ne”, tregoi Anna.

- Advertisement -

Must Read

Afërdita shfaqet super e nxeht, tregon gjoksin superseksi!

Afërdita Dreshaj po shijon ende pushimet. Pa djalin e vogël por vetëm me bshkëshortin ajo po kalon ditët më të mira. Së fundmi publikoi një foto...

Reja e Gilit shfaqet superseksi kur del në mbrëmje

Eshtë vera dhe lokalet janë të mbushura më shumë gjatë natës. Duket se edhe reja e Gilit pëlqen të dal kur koha është më e...

Ndryshe nga fotot në internet, Enca na ‘dëshpëron’ me dukjen e saj live!

Enca krenohet me format e saj trupore. Edhe pse ka marrë shumë komente për peshën ajo duket se e ndjen mirë veten keshtu. Por, në Instagram...

Nga bregdeti, Soni Malaj ‘çmend’ ndjeksit me format trupore!

Soni Malaj është kohë të gjatë në skenë. Gjithmonë ka befasur me format e trupi duke u shfaqur si modele. Së fundmi publikoi një foto atraktive...

Me video duke treguar të pasmet Nora shfaqet superseksi!

Nora Istrefi po është aktive së fundmi në Instagram. Ajo publikoi një video ku duket mjaft atraktive. Derisa sillet për të treguar fustanin ajo tregon format...