Home Kuriozitete Na ka mbajtur pezull gjithë këto kohë! Luana Vjollca zbulon kur do...

Na ka mbajtur pezull gjithë këto kohë! Luana Vjollca zbulon kur do të rikthehet në ekran

Mes emrave të shumtë në eventin “Elisabetta Franchi”, nuk mund të mungonte gjysma tjetër e Marina Vjollcës, motra më e vogël, Luana. Moderatorja e njohur ka marrë një pauzë nga ekrani, por në një intervistë për “Rudina” në Tv Klan, ajo tha se nuk ka hequr dorë.

Luana Vjollca: Një nga emocionet më të bukura që kam përjetuar në gjithë karrierën tonë kaq shumëvjeçare me Marinën. Kam përshtypjen se është një emocion fantastik, një arritje fantastike, jam shumë e lumtur për të.

Gazetarja: Po ty, Luanë, ku do të të shohim, si i ke planet?

- Advertisement -

Luana Vjollca: Unë për momentin jam fokusuar shumë tek projekti “Thuaje”. Asnjëherë unë nuk mund të heq dorë nga ekrani sepse unë nuk di të bëj gjë tjetër më mirë në jetë.

- Advertisement -

Must Read

Afërdita shfaqet super e nxeht, tregon gjoksin superseksi!

Afërdita Dreshaj po shijon ende pushimet. Pa djalin e vogël por vetëm me bshkëshortin ajo po kalon ditët më të mira. Së fundmi publikoi një foto...

Reja e Gilit shfaqet superseksi kur del në mbrëmje

Eshtë vera dhe lokalet janë të mbushura më shumë gjatë natës. Duket se edhe reja e Gilit pëlqen të dal kur koha është më e...

Ndryshe nga fotot në internet, Enca na ‘dëshpëron’ me dukjen e saj live!

Enca krenohet me format e saj trupore. Edhe pse ka marrë shumë komente për peshën ajo duket se e ndjen mirë veten keshtu. Por, në Instagram...

Nga bregdeti, Soni Malaj ‘çmend’ ndjeksit me format trupore!

Soni Malaj është kohë të gjatë në skenë. Gjithmonë ka befasur me format e trupi duke u shfaqur si modele. Së fundmi publikoi një foto atraktive...

Me video duke treguar të pasmet Nora shfaqet superseksi!

Nora Istrefi po është aktive së fundmi në Instagram. Ajo publikoi një video ku duket mjaft atraktive. Derisa sillet për të treguar fustanin ajo tregon format...