Home Kuriozitete Konsiderohet si vajza më e bukur në botë, kjo është 6-vjeçarja ruse...

Konsiderohet si vajza më e bukur në botë, kjo është 6-vjeçarja ruse që ka ‘çmendur’ njerëzit (FOTO)

Ajo është vetëm gjashtë vjeçe por bukuria e dukshme e ka bërë temë në internet. Anastasiya Knyazeva konsiderohet si vajza më e bukur e moshës së saj në botë.

Konsiderohet si vajza më e bukur në botë, kjo është

Nëna e saj, Anna Knyazeva, ka krijuar një profil për vajzën e saj në Instagram, i cili deri më tani ka më shumë se 500 mijë ndjekës dhe në të mund të gjeni foto profesionale dhe amatore të vogëlushes Anastasiya, e cila përfaqësohet nga agjencia President Kids Management.

- Advertisement -

Konsiderohet si vajza më e bukur në botë, kjo është

Sigurisht, ka nga ata që shprehin kundërshtimin dhe shqetësimin e tyre për ekspozimin e tepërt në media të një fëmije vetëm 6-vjeçar dhe e vërteta është se po, përveç bukurisë së saj të pamohueshme, Anastasiya e vogël është njohur edhe me praktika që. nuk janë në përputhje me moshën e saj.

Konsiderohet si vajza më e bukur në botë, kjo është

- Advertisement -

Must Read

Afërdita shfaqet super e nxeht, tregon gjoksin superseksi!

Afërdita Dreshaj po shijon ende pushimet. Pa djalin e vogël por vetëm me bshkëshortin ajo po kalon ditët më të mira. Së fundmi publikoi një foto...

Reja e Gilit shfaqet superseksi kur del në mbrëmje

Eshtë vera dhe lokalet janë të mbushura më shumë gjatë natës. Duket se edhe reja e Gilit pëlqen të dal kur koha është më e...

Ndryshe nga fotot në internet, Enca na ‘dëshpëron’ me dukjen e saj live!

Enca krenohet me format e saj trupore. Edhe pse ka marrë shumë komente për peshën ajo duket se e ndjen mirë veten keshtu. Por, në Instagram...

Nga bregdeti, Soni Malaj ‘çmend’ ndjeksit me format trupore!

Soni Malaj është kohë të gjatë në skenë. Gjithmonë ka befasur me format e trupi duke u shfaqur si modele. Së fundmi publikoi një foto atraktive...

Me video duke treguar të pasmet Nora shfaqet superseksi!

Nora Istrefi po është aktive së fundmi në Instagram. Ajo publikoi një video ku duket mjaft atraktive. Derisa sillet për të treguar fustanin ajo tregon format...