Home Kuriozitete Sot është shqiptarja më e njohur në gjithë botën, e gjeni dot...

Sot është shqiptarja më e njohur në gjithë botën, e gjeni dot cila është bukuroshja

Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha është një ndër emrat më të lakuar në mbarë botën, e cila na ka bërë krenarë anë e mbanë botës me talentin e saj.

Këngëtarja nuk ka nguruar asnjëherë të tregojë rrënjët e saj, të kërcej valle, të flasë shqip apo edhe të mbështes artistët e vendit tonë para miliona e miliona ndjekëvse të saj.

Herë pas here, Bebe bëhet nostalgjike ku publikon foto nga fëmijëria e saj, njësoj si kjo foto me flokë të zeza dhe brune ku ajo është vetëm 8 vjeç.

- Advertisement -

Sot është shqiptarja më e njohur në gjithë botën,

Këngëtarja ka ruajtur të njëjtat tipare të ëmbla edhe në ditët e sotme dhe dukshëm dallon se është ajo. Gjithashtu duhet theksuar, megjithese jeton larg orgjines se saj, here pas here nxjerr video apo foto te cilat kane te bejne me vendin tone.

Sot është shqiptarja më e njohur në gjithë botën,

- Advertisement -

Must Read

Konsiderohet si vajza më e bukur në botë, kjo është 6-vjeçarja ruse që ka ‘çmendur’ njerëzit (FOTO)

Ajo është vetëm gjashtë vjeçe por bukuria e dukshme e ka bërë temë në internet. Anastasiya Knyazeva konsiderohet si vajza më e bukur e moshës së saj në botë. Nëna...

E rëndë! Luleshtrydhet shkaktojnë këtë sëmundje shumë të përhapur

Administrata e Ushqimit dhe Barnave (FDA) në SHBA po heton dy marka luleshtrydhesh organike të shitura në shumë dyqane ushqimore, për një lidhje të...

Mjafton të pini 2 gota në mëngjes, Ylli Merja tregon sekretin: Kjo metodë do të largojë toksinat nga trupi

Lodhja është reaksion mbrojtës i organizmit, që në këtë mënyrë na bën me dije se e kemi tepruar. Nganjëherë lodhja është përgjigje ndaj problemeve...

Mos e hani asnjëherë pjeprin para se të flini gjumë, mjekët zbulojnë të vërtetën

Pjepri është një nga frutat më të mira për shëndetin e njeriut. Ai përmban shumë fibër dhe ujë, një kombinim që parandalon konstipacionin dhe mirëmban...

Rrëfehet si asnjëherë më parë Rudina, tregon veprimin që bën pasi regjistron emisionin

Rudina Magjistari ishte e ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”, ku iu përgjigj me shumë sinqeritet dhe dashuri pyetjeve të fëmijëve. Amari, një...