Home Kuriozitete Plasin të qeshurat, Agron Llakaj dhe Romeo nuk hezitojnë imitojnë ish kryeministrin...

Plasin të qeshurat, Agron Llakaj dhe Romeo nuk hezitojnë imitojnë ish kryeministrin duke … (VIDEO)

I ftuari i radhës në emisionin e vëllezërve Veshaj ishte aktori i mirënjohur Agron Llakaj në “Më lër të flas” në Top Channel. Pas një interviste të bukur, Llakaj dhe Romeo Veshaj kanë imituar disa prej artistëve më të njohur në emision duke shkaktuar të qeshura para publikut.

Ata teksa zhvillonin lojën nisën të imitonin disa nga figurat më të shquara në vendin tonë, ndërsa nuk arritën dot ta mbajnë të qeshurën.

Kjo lojë solli shumë pozititvitet në studio, sidomos në momentin ku Agron Llakaj imitoi Sali Berishën, të cilin kemi parë prej vitesh në ekran.

- Advertisement -

Por pasi përfundoi imitimin e ish-kryeministrit, Romeo shprehet: “E di ku më çon fantazia. Nuk e imagjinoj dot kurrë Gonin që mund të imitojë Salën për shembull duke bërë se ks”.

E siç nuk ka ndodhur asnjëherë më parë, një gjë të tillë vendosi që ta bënte vetë ai, duke shkaktuar shumë të qeshura. Për më shumë shikoni videon më poshtë:

- Advertisement -

Must Read

Konsiderohet si vajza më e bukur në botë, kjo është 6-vjeçarja ruse që ka ‘çmendur’ njerëzit (FOTO)

Ajo është vetëm gjashtë vjeçe por bukuria e dukshme e ka bërë temë në internet. Anastasiya Knyazeva konsiderohet si vajza më e bukur e moshës së saj në botë. Nëna...

E rëndë! Luleshtrydhet shkaktojnë këtë sëmundje shumë të përhapur

Administrata e Ushqimit dhe Barnave (FDA) në SHBA po heton dy marka luleshtrydhesh organike të shitura në shumë dyqane ushqimore, për një lidhje të...

Mjafton të pini 2 gota në mëngjes, Ylli Merja tregon sekretin: Kjo metodë do të largojë toksinat nga trupi

Lodhja është reaksion mbrojtës i organizmit, që në këtë mënyrë na bën me dije se e kemi tepruar. Nganjëherë lodhja është përgjigje ndaj problemeve...

Mos e hani asnjëherë pjeprin para se të flini gjumë, mjekët zbulojnë të vërtetën

Pjepri është një nga frutat më të mira për shëndetin e njeriut. Ai përmban shumë fibër dhe ujë, një kombinim që parandalon konstipacionin dhe mirëmban...

Rrëfehet si asnjëherë më parë Rudina, tregon veprimin që bën pasi regjistron emisionin

Rudina Magjistari ishte e ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”, ku iu përgjigj me shumë sinqeritet dhe dashuri pyetjeve të fëmijëve. Amari, një...