Home Kuriozitete “U nisa për ta shklyer”/ Adrola zbulon ngacmimin më të shëmtuar nga...

“U nisa për ta shklyer”/ Adrola zbulon ngacmimin më të shëmtuar nga një djalë: Ndoshta do më rrihte…

Modelja Adrola Dushi, e ftuar mbrëmjen e sotme në “Më lër të flas” nën moderimin e binjakëve Veshaj, ka zbuluar ngacmimin më të shëmtuar nga një djalë.

Adrola tregoi se para shumë vitesh, një djalë në Tiranë e ka ngacmuar duke e prekur fizikisht dhe kjo gjë e ka irrituar shumë.

RomeoKur erdhe nga Rrësheni në fillim, ty të kanë ngacmuar çuna apo jo?

- Advertisement -

AdrolaPo!

Romeo: Kush është ngacmimi më i keq që ke marrë ndonjëherë, flirtimi më i keq.

AdrolaUnë jam shumë maloke, tmë prekësh me dorë e kam tmerr. E kam bezdi të më prekin meshkujt pa më njohur e kam tmerr. Edhe sikur të më njohësh, nuk dua të më prekësh. Dikush erdhi më kapi më preku, kisha fituar Missin atë kohë, kam qenë me shoqen time, kisha një shishe në dorë. Jam nisur, do bëja skandal, nuk e kappa dot, por do bëja skandal, ndoshta ai do më rrihte, por unë u nisa për ta shklyer.

- Advertisement -

Must Read

Donaldi lexon letrën që i dërgoi Agron Llakajt kur ishte në BBV, të gjithë shpërthejnë në lot (E PLOTË)

Mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Më lër të flas’ ishte i ftuar aktori i madh i humorit Agron Llakaj, një mik i ngushtë edhe...

E papritur/ Këngëtari i njohur shqiptar i jep fund lidhjes shumëvjeçare

Reperi i Babastars Onati i ka dhënë fund lidhjes. Lajmi është bërë i ditur nga burime për “Prive”. Onati ka qenë në një lidhje shumëvjeçare,...

22 vjet pas vr asjes së babait të saj, Rudina Hajdari flet për familjen Haklaj

Kanë kaluar 22 vjet që nga vrasja e mistershme e Azem Hajdarit, e cila ende vazhdon që të jetë në qendër të vëmendjes së...

Është ndarë nga bashkëshorti i saj? Flet Rudina Hajdari: Është e vështirë! E vërteta është që…

Ish-deputetja demokrate Rudina Hajdari përpiqet që jetën private ta mbajë sa më larg vëmendjes publike. Mirëpo kohë më parë Rudina Hajdari u përfol se është...

Shokon Brisida Shehaj: Kam vendosur të bëhem nënë e vetme dhe pa bashkëshort

Ish-drejtoresha e Përgjithshme e Tatimeve, Brisida Shehaj ishte së fundmi e ftuar te “Rudina” në Tv Klan, ku u rrëfye si kurrë më parë...