Home Kuriozitete Përgatiti një çaj me këtë bimë dhe largoi një problem që mundon...

Përgatiti një çaj me këtë bimë dhe largoi një problem që mundon shumicën e njerëzve

Një nga problemet më të zakonshme për shumicën e njerëzve sot janë çrregullimet e a nkthit. Përditshmëria intensive, kriza financiare dhe shëndetësore kanë krijuar stres intensiv.

Në fakt, shumë njerëz marrin ilaçe për stresin. Por ka barishte  që mund t’i përfshini në rutinën tuaj të përditshme për të lehtësuar simptomat.

Një prej tyre është balsami ose hiperikumi ose bari i shpatës, një bar medicinal me veprim antidepresiv dhe veti të forta antiinflamatore.

- Advertisement -

Shikoni çfarë duhet të dini për veprimin e tij, si dhe se si ta zieni.

- Advertisement -

Must Read

Donaldi lexon letrën që i dërgoi Agron Llakajt kur ishte në BBV, të gjithë shpërthejnë në lot (E PLOTË)

Mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Më lër të flas’ ishte i ftuar aktori i madh i humorit Agron Llakaj, një mik i ngushtë edhe...

E papritur/ Këngëtari i njohur shqiptar i jep fund lidhjes shumëvjeçare

Reperi i Babastars Onati i ka dhënë fund lidhjes. Lajmi është bërë i ditur nga burime për “Prive”. Onati ka qenë në një lidhje shumëvjeçare,...

22 vjet pas vr asjes së babait të saj, Rudina Hajdari flet për familjen Haklaj

Kanë kaluar 22 vjet që nga vrasja e mistershme e Azem Hajdarit, e cila ende vazhdon që të jetë në qendër të vëmendjes së...

Është ndarë nga bashkëshorti i saj? Flet Rudina Hajdari: Është e vështirë! E vërteta është që…

Ish-deputetja demokrate Rudina Hajdari përpiqet që jetën private ta mbajë sa më larg vëmendjes publike. Mirëpo kohë më parë Rudina Hajdari u përfol se është...

Shokon Brisida Shehaj: Kam vendosur të bëhem nënë e vetme dhe pa bashkëshort

Ish-drejtoresha e Përgjithshme e Tatimeve, Brisida Shehaj ishte së fundmi e ftuar te “Rudina” në Tv Klan, ku u rrëfye si kurrë më parë...