Home Kuriozitete Në një lidhje dashurie? Donaldi e thotë troç dhe shuan çdo dyshim:...

Në një lidhje dashurie? Donaldi e thotë troç dhe shuan çdo dyshim: E di e gjithë Shqipëria që…

Mbrëmjen e sotme në “Më lër të flas” Donald Veshaj i dha përgjigje pyetjes më të shpeshtë rreth jetës së tij private.

E ftuar ishte Adrola Dushi, e cila e pyeti nëse është në një lidhje dashurie. Aktori tha për të e di e gjithë Shqipëria që është vetëm.

“Jo, jo. Jam vetëm, realisht jam vetëm, për mua e di gjithë Shqipëria që jam vetëm”, u përgjigj Donaldi.

- Advertisement -

Në një lidhje dashurie? Donaldi e thotë troç dhe shuan

- Advertisement -

Must Read

Donaldi lexon letrën që i dërgoi Agron Llakajt kur ishte në BBV, të gjithë shpërthejnë në lot (E PLOTË)

Mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Më lër të flas’ ishte i ftuar aktori i madh i humorit Agron Llakaj, një mik i ngushtë edhe...

E papritur/ Këngëtari i njohur shqiptar i jep fund lidhjes shumëvjeçare

Reperi i Babastars Onati i ka dhënë fund lidhjes. Lajmi është bërë i ditur nga burime për “Prive”. Onati ka qenë në një lidhje shumëvjeçare,...

22 vjet pas vr asjes së babait të saj, Rudina Hajdari flet për familjen Haklaj

Kanë kaluar 22 vjet që nga vrasja e mistershme e Azem Hajdarit, e cila ende vazhdon që të jetë në qendër të vëmendjes së...

Është ndarë nga bashkëshorti i saj? Flet Rudina Hajdari: Është e vështirë! E vërteta është që…

Ish-deputetja demokrate Rudina Hajdari përpiqet që jetën private ta mbajë sa më larg vëmendjes publike. Mirëpo kohë më parë Rudina Hajdari u përfol se është...

Shokon Brisida Shehaj: Kam vendosur të bëhem nënë e vetme dhe pa bashkëshort

Ish-drejtoresha e Përgjithshme e Tatimeve, Brisida Shehaj ishte së fundmi e ftuar te “Rudina” në Tv Klan, ku u rrëfye si kurrë më parë...