Home Kuriozitete ‘Kam gjetur dashurinë’/ Stefi nis një lidhje te re pak vite pas...

‘Kam gjetur dashurinë’/ Stefi nis një lidhje te re pak vite pas vdekjes së gruas

Në Dhjetor të vitit 2015, u nda nga jeta bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur Stefi Prifti. Ky lajm ishte i bujshëm dhe të gjitha sytë u kthyen nga Stefi.

7 vite pas këtij momenti të hidhur në jetën e tij, Stefi konfirmon për moderatoren Ester Bylyku, për herë të parë se më në fund e ka gjetur dashurinë.

Ester Bylyku: Në një të ardhme, ndoshta të largët, ndoshta të afërt, a je i hapur për ta gjetur sërish dashurine?

- Advertisement -

Stefi Prifti: Mendoj se e kam gjetur.

Ester Bylyku: Kjo do të thotë që Stefin e kemi në një lidhje..

Stefi Prifti: Po

Në vazhdim të intervistës në ‘Glamour Zone’, Endri rrëfeu dhe porosinë e fundit të bashkëshortes së ndjerë, e cila i kërkoi të vazhdonte jetën e tij dhe të kujdesej për vajzat.

Për të ndjekur intervistë e Endrit dhe Stefit, kliko videon më poshtë:

- Advertisement -

Must Read

Donaldi lexon letrën që i dërgoi Agron Llakajt kur ishte në BBV, të gjithë shpërthejnë në lot (E PLOTË)

Mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Më lër të flas’ ishte i ftuar aktori i madh i humorit Agron Llakaj, një mik i ngushtë edhe...

E papritur/ Këngëtari i njohur shqiptar i jep fund lidhjes shumëvjeçare

Reperi i Babastars Onati i ka dhënë fund lidhjes. Lajmi është bërë i ditur nga burime për “Prive”. Onati ka qenë në një lidhje shumëvjeçare,...

22 vjet pas vr asjes së babait të saj, Rudina Hajdari flet për familjen Haklaj

Kanë kaluar 22 vjet që nga vrasja e mistershme e Azem Hajdarit, e cila ende vazhdon që të jetë në qendër të vëmendjes së...

Është ndarë nga bashkëshorti i saj? Flet Rudina Hajdari: Është e vështirë! E vërteta është që…

Ish-deputetja demokrate Rudina Hajdari përpiqet që jetën private ta mbajë sa më larg vëmendjes publike. Mirëpo kohë më parë Rudina Hajdari u përfol se është...

Shokon Brisida Shehaj: Kam vendosur të bëhem nënë e vetme dhe pa bashkëshort

Ish-drejtoresha e Përgjithshme e Tatimeve, Brisida Shehaj ishte së fundmi e ftuar te “Rudina” në Tv Klan, ku u rrëfye si kurrë më parë...