Home Kuriozitete E vutë re? Donaldi këndon këngën e Semi Jaupajt në mes të...

E vutë re? Donaldi këndon këngën e Semi Jaupajt në mes të programit

Një moment i papritur ka ndodhur së fundmi në programin e sotëm “Më lër të flasë” që shumë pak veta mund ta kenë pikasur. Mesa duket Donaldi nuk mundet asnjë moment mos ta përmendë Borën.

Madje, edhe në momentin kur këndon këngën e Semi Jaupajt “Mos u kthe”. Duhet thënë që kjo këngë është menduar nga shumë si një dedikim për historinë Bora-Donald.

Mirëpo, së fundmi gjatë një skeçi të titulluar “Dubai Porta Potty”, Romeo tha në një sekondë shprehjen: Mos u kthe. Aq deshi Donaldi e menjëherë nisi të këndonte një pjesë nga kënga e Semit, konkretisht vargjet: “Mos u kthe, nisu edhe shko te zemra tjetër që të pret”.

- Advertisement -

Panorama Plus shkruan se i vëllai nuk pati asnjë koment.

Kujtojmë që Semi dhe Donaldi qëndronin gjithnjë bashkë brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”. Mirëpo marrëdhënia e tyre ndryshoi pas lidhjes së Donaldit me Beatrix brenda shtëpisë së BBV.

Sonte në “Më lër të flas” ishin të ftuar reperët Mc Kresha dhe Lyrical Son, si dhe modelja bukuroshe Adrola Dushi.

Adrola tha gjatë intervistës se ajo është single, pasi vëllezërit Veshaj e pyetën nëse është në një lidhje me Capital T. “Unë jam në një lidhje me veten time dhe jam shumë e lumtur”, tha ajo.

- Advertisement -

Must Read

Donaldi lexon letrën që i dërgoi Agron Llakajt kur ishte në BBV, të gjithë shpërthejnë në lot (E PLOTË)

Mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Më lër të flas’ ishte i ftuar aktori i madh i humorit Agron Llakaj, një mik i ngushtë edhe...

E papritur/ Këngëtari i njohur shqiptar i jep fund lidhjes shumëvjeçare

Reperi i Babastars Onati i ka dhënë fund lidhjes. Lajmi është bërë i ditur nga burime për “Prive”. Onati ka qenë në një lidhje shumëvjeçare,...

22 vjet pas vr asjes së babait të saj, Rudina Hajdari flet për familjen Haklaj

Kanë kaluar 22 vjet që nga vrasja e mistershme e Azem Hajdarit, e cila ende vazhdon që të jetë në qendër të vëmendjes së...

Është ndarë nga bashkëshorti i saj? Flet Rudina Hajdari: Është e vështirë! E vërteta është që…

Ish-deputetja demokrate Rudina Hajdari përpiqet që jetën private ta mbajë sa më larg vëmendjes publike. Mirëpo kohë më parë Rudina Hajdari u përfol se është...

Shokon Brisida Shehaj: Kam vendosur të bëhem nënë e vetme dhe pa bashkëshort

Ish-drejtoresha e Përgjithshme e Tatimeve, Brisida Shehaj ishte së fundmi e ftuar te “Rudina” në Tv Klan, ku u rrëfye si kurrë më parë...