Home Kuriozitete FOTO/Dafina Zeqiri realizon tatuazh të ri në mes të gjoksit, zbulon kujt...

FOTO/Dafina Zeqiri realizon tatuazh të ri në mes të gjoksit, zbulon kujt i dedikohet

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, ka spikatur gjithmonë për një nga pasionet e saj më të mëdha, që janë tatuazhet. Ajo e ka të gjithë trupin të mbuluar nga shumë të tillë dhe kjo e bën të jetë ndryshe nga shumë artiste të skenës. Të njëjtën gjë ka bërë edhe pak orë më parë.

Dafina ka realizuar një tatuazh në pjesën e gjoksit, duke mbuluar kështu një të mëpërparshëm. Mirëpo, këtë herë, tatuazhin artistja ia dedikon ekipit të saj të muzikës, bëhet fjalë për shkronjë ‘M’.

- Advertisement -

“Për ekipin Moneyz Music”, ka shkruar Zeqiri në Instastory.

Kujtojmë që më herët, Dafina zbuloi se ka pasur sërish probleme me gjurin, të cilin e ka operuar për shkak të një dëmtimi në ligamente.

- Advertisement -

Must Read

Donaldi lexon letrën që i dërgoi Agron Llakajt kur ishte në BBV, të gjithë shpërthejnë në lot (E PLOTË)

Mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Më lër të flas’ ishte i ftuar aktori i madh i humorit Agron Llakaj, një mik i ngushtë edhe...

E papritur/ Këngëtari i njohur shqiptar i jep fund lidhjes shumëvjeçare

Reperi i Babastars Onati i ka dhënë fund lidhjes. Lajmi është bërë i ditur nga burime për “Prive”. Onati ka qenë në një lidhje shumëvjeçare,...

22 vjet pas vr asjes së babait të saj, Rudina Hajdari flet për familjen Haklaj

Kanë kaluar 22 vjet që nga vrasja e mistershme e Azem Hajdarit, e cila ende vazhdon që të jetë në qendër të vëmendjes së...

Është ndarë nga bashkëshorti i saj? Flet Rudina Hajdari: Është e vështirë! E vërteta është që…

Ish-deputetja demokrate Rudina Hajdari përpiqet që jetën private ta mbajë sa më larg vëmendjes publike. Mirëpo kohë më parë Rudina Hajdari u përfol se është...

Shokon Brisida Shehaj: Kam vendosur të bëhem nënë e vetme dhe pa bashkëshort

Ish-drejtoresha e Përgjithshme e Tatimeve, Brisida Shehaj ishte së fundmi e ftuar te “Rudina” në Tv Klan, ku u rrëfye si kurrë më parë...