Home Kuriozitete FOTO/ Zbuloi se është në një lidhje, kush është vajza që i...

FOTO/ Zbuloi se është në një lidhje, kush është vajza që i ka vjedhur zemrën Robert Berishës

Robert Berisha është bërë shpeshherë kryefjalë e mediave pas ndarjes nga këngëtarja Nora Istrefi, me të cilën ka dhe një vajzë. Por ndonëse është përfolur shumë për jetën sentimentale, vetëm së fundmi artisti ka zbuluar se është në lidhje.

Gjatë një interviste që dha për Top Albania Radio, këngëtari zbuloi gjithashtu se partnerja quhet Laureta. “Pas një pauze shumë të gjatë, 4 vite ku i kam kushtuar shumë kohë gocës, Renee-së dhe me angazhimet e mia, po ‘robi plaket kur do vetë’. Tani jam shumë i lumtur.

- Advertisement -

Por kush është vajza që i ka rrëmbyer zemrën? Nga një vështrim në rrjete sociale, e vetmja vajzë me këtë emër që Roberti ndjek në Instagram është Laureta Macedonci. Për më tepër, burime për Prive thonë se dyshja janë parë bashkë më Prishtinë së fundmi.

- Advertisement -

Must Read

Donaldi lexon letrën që i dërgoi Agron Llakajt kur ishte në BBV, të gjithë shpërthejnë në lot (E PLOTË)

Mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Më lër të flas’ ishte i ftuar aktori i madh i humorit Agron Llakaj, një mik i ngushtë edhe...

E papritur/ Këngëtari i njohur shqiptar i jep fund lidhjes shumëvjeçare

Reperi i Babastars Onati i ka dhënë fund lidhjes. Lajmi është bërë i ditur nga burime për “Prive”. Onati ka qenë në një lidhje shumëvjeçare,...

22 vjet pas vr asjes së babait të saj, Rudina Hajdari flet për familjen Haklaj

Kanë kaluar 22 vjet që nga vrasja e mistershme e Azem Hajdarit, e cila ende vazhdon që të jetë në qendër të vëmendjes së...

Është ndarë nga bashkëshorti i saj? Flet Rudina Hajdari: Është e vështirë! E vërteta është që…

Ish-deputetja demokrate Rudina Hajdari përpiqet që jetën private ta mbajë sa më larg vëmendjes publike. Mirëpo kohë më parë Rudina Hajdari u përfol se është...

Shokon Brisida Shehaj: Kam vendosur të bëhem nënë e vetme dhe pa bashkëshort

Ish-drejtoresha e Përgjithshme e Tatimeve, Brisida Shehaj ishte së fundmi e ftuar te “Rudina” në Tv Klan, ku u rrëfye si kurrë më parë...