Home Lajme “Këngë e bukur por…”, Sara Hoxha akuzohet nga fansat: Je xheloze për...

“Këngë e bukur por…”, Sara Hoxha akuzohet nga fansat: Je xheloze për Ledrin dhe Kidën

Pak ditë më parë, Ledri Vula publikoi duetin me Kidën, të cilin e kishin paralajmëruar prej disa kohësh. Kënga me titull “T’du” është pritur shumë mirë nga publiku dhe deri më tani ka gjeneruar afro 3 milionë klikime. Dhe partnerja e reperit, Sara Hoxha ka treguar mbështetjen ndaj tij.

Ajo ka publikuar një fotografi me Ledrin pranë një makine që është përdorur për klipin e dyshes. Mirëpo, ajo që ka shkruar krahas fotografisë, ka bërë që ndjekësit ta akuzojnë për xhelozi. “Këngë e bukur me @kida po fotot më të bukura me mua apo jo?”, iu është drejtuar Sara ndjekësve të saj.

Krahas komenteve pozitive, bien në sy shumë ndjekës që shkruajnë se është xheloze për raportin mes dy artistëve. “Sa xheloze je”, “Xhelozia”, “Ti v des nga xhelozia për Ledrin”, janë disa prej komenteve të shumta që vihen re në postimin e saj.

- Advertisement -

Must Read

Donaldi lexon letrën që i dërgoi Agron Llakajt kur ishte në BBV, të gjithë shpërthejnë në lot (E PLOTË)

Mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Më lër të flas’ ishte i ftuar aktori i madh i humorit Agron Llakaj, një mik i ngushtë edhe...

E papritur/ Këngëtari i njohur shqiptar i jep fund lidhjes shumëvjeçare

Reperi i Babastars Onati i ka dhënë fund lidhjes. Lajmi është bërë i ditur nga burime për “Prive”. Onati ka qenë në një lidhje shumëvjeçare,...

22 vjet pas vr asjes së babait të saj, Rudina Hajdari flet për familjen Haklaj

Kanë kaluar 22 vjet që nga vrasja e mistershme e Azem Hajdarit, e cila ende vazhdon që të jetë në qendër të vëmendjes së...

Është ndarë nga bashkëshorti i saj? Flet Rudina Hajdari: Është e vështirë! E vërteta është që…

Ish-deputetja demokrate Rudina Hajdari përpiqet që jetën private ta mbajë sa më larg vëmendjes publike. Mirëpo kohë më parë Rudina Hajdari u përfol se është...

Shokon Brisida Shehaj: Kam vendosur të bëhem nënë e vetme dhe pa bashkëshort

Ish-drejtoresha e Përgjithshme e Tatimeve, Brisida Shehaj ishte së fundmi e ftuar te “Rudina” në Tv Klan, ku u rrëfye si kurrë më parë...