Home Lajme Një tjetër bebush! Çifti i njohur i ‘showbiz’-it shqiptar po bëhen prindër...

Një tjetër bebush! Çifti i njohur i ‘showbiz’-it shqiptar po bëhen prindër për herë të dytë

Aktori dhe prezantuesi i “Fiks Fare”, Devis Muka është një ndër figurat publike më gazmore e ekranit shqiptar.

Ditën e sotme, Kryefjala.com ka zbuluar se ai do të bëhet baba për herë të dytë.

Në lidhje me lajmet rreth shtatzënisë së parteres së tij, prezantuesi ende nuk ka thënë asgjë.

- Advertisement -

Rikujtojmë se Devisi dhe partnerja e tij Nertila Teme, kanë edhe një vajzë së bashku, me emrin Negin.

Në një foto që e postoi në “Instagram”, Devisi shkruajti:

“Mirë se erdhe Negin! Do ta bëj botën të bukur veç për ty”, i premton aktori të porsalindurës.

Në një intervistë, Devisi deklaroi se kjo dhuratë ishte “si çdo gjë e bukur në jetë, që troket vetë, pa e kërkuar”.

Edhe kur e vogla e tyre mbushi 5 vjeç ata e kanë festuar në mënyrën më të bukur ditëlindjen e saj. Me një foto familjare, moderatori dhe aktori i njohur zgjodhi t’i dedikojë disa fjalë të ëmbla vajzës së tij.

“Faleminderit që i dhe jetë jetës sonë. Negin 3 vjeç”, shkruan Devisi.

E vogla e tij rritet çdo ditë dhe po bëhet një zonjushë e vërtetë, ndërsa prindërit po sigurohen që të realizojnë çdo dëshirë të saj.

ka treguar edhe detaje të jetës së tij si baba e si bashkëshort.

“Lindja e vajzës më ka ndryshuar totalisht jetën, por për mirë. Vajza ime është energjia kryesore që kam. Jeta bëhet më e vështirë por sfidat më të bukura kur ke një qëllim të pastër përpara. Pas ardhjes së fëmijës pasioni me partneren rritet pasi, e para, femrat kur bëhen nëna janë më tërheqëse; e dyta dhe më kryesorja është se tani kemi një dashuri që na bashkon edhe më shumë”, tregon ai.

- Advertisement -

Must Read

Donaldi lexon letrën që i dërgoi Agron Llakajt kur ishte në BBV, të gjithë shpërthejnë në lot (E PLOTË)

Mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Më lër të flas’ ishte i ftuar aktori i madh i humorit Agron Llakaj, një mik i ngushtë edhe...

E papritur/ Këngëtari i njohur shqiptar i jep fund lidhjes shumëvjeçare

Reperi i Babastars Onati i ka dhënë fund lidhjes. Lajmi është bërë i ditur nga burime për “Prive”. Onati ka qenë në një lidhje shumëvjeçare,...

22 vjet pas vr asjes së babait të saj, Rudina Hajdari flet për familjen Haklaj

Kanë kaluar 22 vjet që nga vrasja e mistershme e Azem Hajdarit, e cila ende vazhdon që të jetë në qendër të vëmendjes së...

Është ndarë nga bashkëshorti i saj? Flet Rudina Hajdari: Është e vështirë! E vërteta është që…

Ish-deputetja demokrate Rudina Hajdari përpiqet që jetën private ta mbajë sa më larg vëmendjes publike. Mirëpo kohë më parë Rudina Hajdari u përfol se është...

Shokon Brisida Shehaj: Kam vendosur të bëhem nënë e vetme dhe pa bashkëshort

Ish-drejtoresha e Përgjithshme e Tatimeve, Brisida Shehaj ishte së fundmi e ftuar te “Rudina” në Tv Klan, ku u rrëfye si kurrë më parë...