Home Kuriozitete Iliri: Si e kuptova që Beniada do shkonte në finale

Iliri: Si e kuptova që Beniada do shkonte në finale

Fituesi i “Big Brother VIP”, Ilir Shaqiri e ka konsideruar Beniada Nishanin, “një konkurrente shumë origjinale, popullore”.

I pyetur në emisionin “Breaking” se kur ishte momenti që ai e kuptoi se Beniada do të ishte mes 4 finalistëve, balerini u shpreh që në dhjetor. Sipas Ilirit, Beniada mund të kapte edhe dyshen e fundit.

“Me imazhin e një emigranteje që ka problemet e vogla me të folurin, krijuan atë që është Beniada. Në fund të dhjetorit e mendova në finale dhe në janar isha i bindur për këtë gjë. Madje mendoja se mund të dilte edhe në dyshen e fundit. Po kuptoja se ishte e dashur në publik që nga memet apo edhe kënga që i bëri Poni”, u shpreh balerini.

- Advertisement -

Must Read

Afërdita shfaqet super e nxeht, tregon gjoksin superseksi!

Afërdita Dreshaj po shijon ende pushimet. Pa djalin e vogël por vetëm me bshkëshortin ajo po kalon ditët më të mira. Së fundmi publikoi një foto...

Reja e Gilit shfaqet superseksi kur del në mbrëmje

Eshtë vera dhe lokalet janë të mbushura më shumë gjatë natës. Duket se edhe reja e Gilit pëlqen të dal kur koha është më e...

Ndryshe nga fotot në internet, Enca na ‘dëshpëron’ me dukjen e saj live!

Enca krenohet me format e saj trupore. Edhe pse ka marrë shumë komente për peshën ajo duket se e ndjen mirë veten keshtu. Por, në Instagram...

Nga bregdeti, Soni Malaj ‘çmend’ ndjeksit me format trupore!

Soni Malaj është kohë të gjatë në skenë. Gjithmonë ka befasur me format e trupi duke u shfaqur si modele. Së fundmi publikoi një foto atraktive...

Me video duke treguar të pasmet Nora shfaqet superseksi!

Nora Istrefi po është aktive së fundmi në Instagram. Ajo publikoi një video ku duket mjaft atraktive. Derisa sillet për të treguar fustanin ajo tregon format...