Home Kuriozitete Ilir Shaqiri flet për ish-banorët e “BBV”: Ishte një shoqëri e sforcuar

Ilir Shaqiri flet për ish-banorët e “BBV”: Ishte një shoqëri e sforcuar

Fituesi i edicionit të parë të “Big Brother VIP Albania”, Iliri Shaqiri, ka folur për ish-banorët dhe shoqërinë që ai kishte me ta brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Sipas tij, në shtëpi ishte një shoqëri e sforcuar e detyrueshme, që do apo nuk do, duhet që të qëndrosh me ta.

Nuk u futa në lojë, kam qenë gjithmonë. Aty ishte një shoqëri e forcuar, e detyrueshme, në një ambient që do apo nuk do, edhe me ato njerëz që nuk do kishe komunikim. Doli ajo që thosha gjithmonë që Donaldi është djalë kreativ, por kishim pikëpamje të ndryshme. Nuk mendoja se do kisha komunikim me të jashtë”, u shpreh Ilir Shaqiri.

- Advertisement -

Brenda shtëpisë së “BBV” publiku e ka parë duke buzëqeshur shumë pak Ilirin por arsyen specifike ai nuk e tregoi.

Jam person shumë alegro, më pëlqen të jem mirë dhe të jenë mirë njerëzit që më rrethojnë. Por aty brenda për një kohë ndodhi e kundërta. Kishte çdo prime diskutime të forta. Momentet me Sabianin kanë qenë të kufizuara, më shumë qanim hallet”.

Po ashtu ai u pyet në lidhje me mallin e shtëpisë.

Një lloj melankolie”, kjo ishte fjalia që fituesi i “Big Brother VIP”, tha pas pyetjes së moderatores në lidhje me mallin që mund të kishte për shtëpinë.

- Advertisement -

Must Read

Afërdita shfaqet super e nxeht, tregon gjoksin superseksi!

Afërdita Dreshaj po shijon ende pushimet. Pa djalin e vogël por vetëm me bshkëshortin ajo po kalon ditët më të mira. Së fundmi publikoi një foto...

Reja e Gilit shfaqet superseksi kur del në mbrëmje

Eshtë vera dhe lokalet janë të mbushura më shumë gjatë natës. Duket se edhe reja e Gilit pëlqen të dal kur koha është më e...

Ndryshe nga fotot në internet, Enca na ‘dëshpëron’ me dukjen e saj live!

Enca krenohet me format e saj trupore. Edhe pse ka marrë shumë komente për peshën ajo duket se e ndjen mirë veten keshtu. Por, në Instagram...

Nga bregdeti, Soni Malaj ‘çmend’ ndjeksit me format trupore!

Soni Malaj është kohë të gjatë në skenë. Gjithmonë ka befasur me format e trupi duke u shfaqur si modele. Së fundmi publikoi një foto atraktive...

Me video duke treguar të pasmet Nora shfaqet superseksi!

Nora Istrefi po është aktive së fundmi në Instagram. Ajo publikoi një video ku duket mjaft atraktive. Derisa sillet për të treguar fustanin ajo tregon format...