Home Kuriozitete Fifi: Do hyja sërish në “Big Brother VIP”, më bëri të gjeja...

Fifi: Do hyja sërish në “Big Brother VIP”, më bëri të gjeja dashurinë

Këngëtarja e njohur, Fifi, ka deklaruar se do të rifutej sërish në “Big Brother VIP”, nëse do të kishte mundësi. Ajo i ka dhënë mundësinë fansave të bëjnë pyetjet që dëshirojnë dhe padyshim që shumë prej tyre lidheshin me eksperiencën në shtëpinë e madhe.

“A do të riktheheshe në BBV nëse do të fillonte sërish?”, e pyeti një ndjekës.

Ndërsa Fifi u përgjigj: “Nëse do të ishte e mundur me u rikthye në kohë absolutisht do e bëja prapë si eksperiencë. Normalisht ndryshe por do e bëja.. sepse kjo eksperiencë më bëri ta gjej atë që unë po kërkoja me vite të tëra, dashurinë”.

- Advertisement -

Këngëtarja, gjithashtu zbuloi se menjëherë pas daljes nga “Big Brother VIP” filloi lidhjen me Adis Patushin, i njohur si ish-bashkëshorti i Adrola Dushit.

- Advertisement -

Must Read

Afërdita shfaqet super e nxeht, tregon gjoksin superseksi!

Afërdita Dreshaj po shijon ende pushimet. Pa djalin e vogël por vetëm me bshkëshortin ajo po kalon ditët më të mira. Së fundmi publikoi një foto...

Reja e Gilit shfaqet superseksi kur del në mbrëmje

Eshtë vera dhe lokalet janë të mbushura më shumë gjatë natës. Duket se edhe reja e Gilit pëlqen të dal kur koha është më e...

Ndryshe nga fotot në internet, Enca na ‘dëshpëron’ me dukjen e saj live!

Enca krenohet me format e saj trupore. Edhe pse ka marrë shumë komente për peshën ajo duket se e ndjen mirë veten keshtu. Por, në Instagram...

Nga bregdeti, Soni Malaj ‘çmend’ ndjeksit me format trupore!

Soni Malaj është kohë të gjatë në skenë. Gjithmonë ka befasur me format e trupi duke u shfaqur si modele. Së fundmi publikoi një foto atraktive...

Me video duke treguar të pasmet Nora shfaqet superseksi!

Nora Istrefi po është aktive së fundmi në Instagram. Ajo publikoi një video ku duket mjaft atraktive. Derisa sillet për të treguar fustanin ajo tregon format...