Home Kuriozitete Prishet shoqëria/ DJ Dagz flet për Donaldin: Po të ishim jashtë do...

Prishet shoqëria/ DJ Dagz flet për Donaldin: Po të ishim jashtë do e kishte pësuar keq

Pas daljes nga shtëpia e ‘Big Brother Vip’ DJ Dagz ka bërë një rrëfim dhe deklaratë të fortë ditën e djeshme ku dha intervistën e parë për “Big Brother VIP FunClub” ashtu siç është edhe marrëveshja, ai ka folur për lojën që u zhvillua ku doli në nominim me të dashurën e tij, Einxhel Shkirën.

Arbër Gumnishta i njohur si DJ Dagz u shpreh se është ndjerë i prekur nga zgjedhjet e banorëve e sidomos të aktorit, Donald Veshaj me të cilin tha se ka pasur raport shumë të mirë.

“Nëse do të kishta qenë brenda, do të kisha vepruar si Einxhel, ndoshta edhe më keq. Ajo që bëri Donaldi është shumë e rëndë për mua. Nëse do të kishte ndodhur jashtë do të ishta prekur shumë, por e gjykoj si format “Big Brother VIP” që në fund të fundit është një lojë. Unë këtu nuk çuditem për asgjë dhe për asnjë.”- tha ai.

- Advertisement -

Ndërkohë, ai theksoi se asnjëherë nuk ka ndërhyrë në debatet midis Donaldit dhe Einxhel dhe ka pritur nga Donaldi që të kujdeset për të, siç do të kujdesej dhe ai për Beatrix.

“Do të doja t’i kisha thënë Donaldit që ai ka një vëlla jashtë që mund të kujdeset për Trixën, të njëjtën gjë e pres dhe nga ai në lidhje me Einxhel. Nëse në jetën jashtë dikush do të ishte sjellë si Donaldi me të dashurën time, do ta kishte pësuar shumë keq”, përfundoi ai.

- Advertisement -

Must Read

Donaldi lexon letrën që i dërgoi Agron Llakajt kur ishte në BBV, të gjithë shpërthejnë në lot (E PLOTË)

Mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Më lër të flas’ ishte i ftuar aktori i madh i humorit Agron Llakaj, një mik i ngushtë edhe...

E papritur/ Këngëtari i njohur shqiptar i jep fund lidhjes shumëvjeçare

Reperi i Babastars Onati i ka dhënë fund lidhjes. Lajmi është bërë i ditur nga burime për “Prive”. Onati ka qenë në një lidhje shumëvjeçare,...

22 vjet pas vr asjes së babait të saj, Rudina Hajdari flet për familjen Haklaj

Kanë kaluar 22 vjet që nga vrasja e mistershme e Azem Hajdarit, e cila ende vazhdon që të jetë në qendër të vëmendjes së...

Është ndarë nga bashkëshorti i saj? Flet Rudina Hajdari: Është e vështirë! E vërteta është që…

Ish-deputetja demokrate Rudina Hajdari përpiqet që jetën private ta mbajë sa më larg vëmendjes publike. Mirëpo kohë më parë Rudina Hajdari u përfol se është...

Shokon Brisida Shehaj: Kam vendosur të bëhem nënë e vetme dhe pa bashkëshort

Ish-drejtoresha e Përgjithshme e Tatimeve, Brisida Shehaj ishte së fundmi e ftuar te “Rudina” në Tv Klan, ku u rrëfye si kurrë më parë...