Home Kuriozitete Çfarë ndodhi? Monika Lubonja nuk përmbahet ndaj Ilirit: Më vjen t’i gjuaj...

Çfarë ndodhi? Monika Lubonja nuk përmbahet ndaj Ilirit: Më vjen t’i gjuaj me tullë pas kokës

Ilir Shaqiri dhe Monika Lubonja janë dy banorët që kanë hyrë në “Big Brother VIP” që në nisje të formatit në muajin tetor. Dyshja ishin në fillim “aleatë”, por në vazhdim nuk kanë munguar debatet e forta mes tyre.

Teksa po rrinte me aktoren e humorit, Arjola Demiri në dhomën e gjumit, Lubonja dëgjohet të thotë  nën zë “më vjen t’i gjuaj me tullë pas kokës”, kur Iliri po ecte nëpër dhomë.

Kjo ka shkaktuar edhe shumë reagime në rrjet, ku në faqen zyrtare të Instagramit të “Big Brother VIP”, ndjekësit kanë lënë komente të shumta ku kritikojnë aktoren.

- Advertisement -

Kujtojmë se dyshja kanë pasur një tjetër debat mbrëmjen e kaluar, ku shkak është bërë një qese me spinaq.

Monika: Pse e hodhi spinaqin?!! Spinaqi ziheshe.

Iliri: Do ta gatuash? Do spinaqin? Ja ta sjell prapë!

Monika: E çoi te plehrat do ta sjellë nga plehrat tani. O Zot!!! Më kujton gjyshin. Edhe gjyshi kur s’kishte çfarë bëntë ziheshe. Edhe ky derëziu.

Einxhel: Mos u zini për spinaq tani.

Iliri: Na se do të dali byrek i shijshëm.

Gjithashtu Monika Lubonja foli për balerinin edhe në bisedën e saj me moderatoren nga Kosova, Egzona Rafuna dhe koreografin, Dritan Brama. Ajo shprehu se ka pasur raporte shumë të mira me balerinin dhe se nuk i ka bërë kurrë asnjë gjë të keqe.

“Në asnjë moment unë Ilirin nuk e kam lëshuar sepse kemi bërë shumë shumë muhabet. E kam idealizuar si artist dhe e kam idealizuar si njeri. Iliri ka një gjë të keqe që përpara lojës harron që janë njerëz që i lëndon. Monika Ilirit nuk i ka bërë asnjë gjë.”

- Advertisement -

Must Read

Donaldi lexon letrën që i dërgoi Agron Llakajt kur ishte në BBV, të gjithë shpërthejnë në lot (E PLOTË)

Mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Më lër të flas’ ishte i ftuar aktori i madh i humorit Agron Llakaj, një mik i ngushtë edhe...

E papritur/ Këngëtari i njohur shqiptar i jep fund lidhjes shumëvjeçare

Reperi i Babastars Onati i ka dhënë fund lidhjes. Lajmi është bërë i ditur nga burime për “Prive”. Onati ka qenë në një lidhje shumëvjeçare,...

22 vjet pas vr asjes së babait të saj, Rudina Hajdari flet për familjen Haklaj

Kanë kaluar 22 vjet që nga vrasja e mistershme e Azem Hajdarit, e cila ende vazhdon që të jetë në qendër të vëmendjes së...

Është ndarë nga bashkëshorti i saj? Flet Rudina Hajdari: Është e vështirë! E vërteta është që…

Ish-deputetja demokrate Rudina Hajdari përpiqet që jetën private ta mbajë sa më larg vëmendjes publike. Mirëpo kohë më parë Rudina Hajdari u përfol se është...

Shokon Brisida Shehaj: Kam vendosur të bëhem nënë e vetme dhe pa bashkëshort

Ish-drejtoresha e Përgjithshme e Tatimeve, Brisida Shehaj ishte së fundmi e ftuar te “Rudina” në Tv Klan, ku u rrëfye si kurrë më parë...