Home Roze Viti i ëmbël i Eni Vasilit, shfaqet siç nuk e kemi parë...

Viti i ëmbël i Eni Vasilit, shfaqet siç nuk e kemi parë asnjëherë (VIDEO)

Moderatorja Eni Vasili ka bërë një përmbledhje të vitit që shkoi me një video ku janë përfshirë foto të saj, bashkëshortit dhe binjakëve.

Nga shtatzënia tek momentet e para me të bijat, e më tej me momentet speciale të paslindjes, ajo ka publikuar fotot që s’i kishte parë interneti e as Instagrami, duke pranuar se viti 2021 ka qenë më i bukuri për të.

Gazetarja u bë nënë për herë të parë e dy vajzave Nikol dhe Sofi.

- Advertisement -

- Advertisement -

Must Read

Donaldi lexon letrën që i dërgoi Agron Llakajt kur ishte në BBV, të gjithë shpërthejnë në lot (E PLOTË)

Mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Më lër të flas’ ishte i ftuar aktori i madh i humorit Agron Llakaj, një mik i ngushtë edhe...

E papritur/ Këngëtari i njohur shqiptar i jep fund lidhjes shumëvjeçare

Reperi i Babastars Onati i ka dhënë fund lidhjes. Lajmi është bërë i ditur nga burime për “Prive”. Onati ka qenë në një lidhje shumëvjeçare,...

22 vjet pas vr asjes së babait të saj, Rudina Hajdari flet për familjen Haklaj

Kanë kaluar 22 vjet që nga vrasja e mistershme e Azem Hajdarit, e cila ende vazhdon që të jetë në qendër të vëmendjes së...

Është ndarë nga bashkëshorti i saj? Flet Rudina Hajdari: Është e vështirë! E vërteta është që…

Ish-deputetja demokrate Rudina Hajdari përpiqet që jetën private ta mbajë sa më larg vëmendjes publike. Mirëpo kohë më parë Rudina Hajdari u përfol se është...

Shokon Brisida Shehaj: Kam vendosur të bëhem nënë e vetme dhe pa bashkëshort

Ish-drejtoresha e Përgjithshme e Tatimeve, Brisida Shehaj ishte së fundmi e ftuar te “Rudina” në Tv Klan, ku u rrëfye si kurrë më parë...