Home Roze Viti i ëmbël i Eni Vasilit, shfaqet siç nuk e kemi parë...

Viti i ëmbël i Eni Vasilit, shfaqet siç nuk e kemi parë asnjëherë (VIDEO)

Moderatorja Eni Vasili ka bërë një përmbledhje të vitit që shkoi me një video ku janë përfshirë foto të saj, bashkëshortit dhe binjakëve.

Nga shtatzënia tek momentet e para me të bijat, e më tej me momentet speciale të paslindjes, ajo ka publikuar fotot që s’i kishte parë interneti e as Instagrami, duke pranuar se viti 2021 ka qenë më i bukuri për të.

Gazetarja u bë nënë për herë të parë e dy vajzave Nikol dhe Sofi.

- Advertisement -

- Advertisement -

Must Read

Afërdita shfaqet super e nxeht, tregon gjoksin superseksi!

Afërdita Dreshaj po shijon ende pushimet. Pa djalin e vogël por vetëm me bshkëshortin ajo po kalon ditët më të mira. Së fundmi publikoi një foto...

Reja e Gilit shfaqet superseksi kur del në mbrëmje

Eshtë vera dhe lokalet janë të mbushura më shumë gjatë natës. Duket se edhe reja e Gilit pëlqen të dal kur koha është më e...

Ndryshe nga fotot në internet, Enca na ‘dëshpëron’ me dukjen e saj live!

Enca krenohet me format e saj trupore. Edhe pse ka marrë shumë komente për peshën ajo duket se e ndjen mirë veten keshtu. Por, në Instagram...

Nga bregdeti, Soni Malaj ‘çmend’ ndjeksit me format trupore!

Soni Malaj është kohë të gjatë në skenë. Gjithmonë ka befasur me format e trupi duke u shfaqur si modele. Së fundmi publikoi një foto atraktive...

Me video duke treguar të pasmet Nora shfaqet superseksi!

Nora Istrefi po është aktive së fundmi në Instagram. Ajo publikoi një video ku duket mjaft atraktive. Derisa sillet për të treguar fustanin ajo tregon format...