Home Kuriozitete Çfarë i ndodhi? Revoltohet keq Bora Zemani: Sa e shëmtuar

Çfarë i ndodhi? Revoltohet keq Bora Zemani: Sa e shëmtuar

Pak minuta më parë , moderatorja Bora Zemani ndau me ndjekësit e saj në Instagram një profil fake, për të cilin kërkoi t’i bënin të gjithë report pasi ishte në emrin e djalit të saj.

Përveç emrit, përdoruesi i asaj llogarie hiqej sikur ishte vete Arbori, pasi komentonte në fotot e Bores duke shkruar: “Mami im më e bukura në botë”

Bora e quajti ktëë veprim si një gjest shumë të shëmtuar dhe të turpshëm, dhe u kërkoi të gjithë ndjekësve të saj t’i bënin report.

- Advertisement -

Çfarë i ndodhi? Revoltohet keq Bora Zemani: Sa e shëmtuar

- Advertisement -

Must Read

Donaldi lexon letrën që i dërgoi Agron Llakajt kur ishte në BBV, të gjithë shpërthejnë në lot (E PLOTË)

Mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Më lër të flas’ ishte i ftuar aktori i madh i humorit Agron Llakaj, një mik i ngushtë edhe...

E papritur/ Këngëtari i njohur shqiptar i jep fund lidhjes shumëvjeçare

Reperi i Babastars Onati i ka dhënë fund lidhjes. Lajmi është bërë i ditur nga burime për “Prive”. Onati ka qenë në një lidhje shumëvjeçare,...

22 vjet pas vr asjes së babait të saj, Rudina Hajdari flet për familjen Haklaj

Kanë kaluar 22 vjet që nga vrasja e mistershme e Azem Hajdarit, e cila ende vazhdon që të jetë në qendër të vëmendjes së...

Është ndarë nga bashkëshorti i saj? Flet Rudina Hajdari: Është e vështirë! E vërteta është që…

Ish-deputetja demokrate Rudina Hajdari përpiqet që jetën private ta mbajë sa më larg vëmendjes publike. Mirëpo kohë më parë Rudina Hajdari u përfol se është...

Shokon Brisida Shehaj: Kam vendosur të bëhem nënë e vetme dhe pa bashkëshort

Ish-drejtoresha e Përgjithshme e Tatimeve, Brisida Shehaj ishte së fundmi e ftuar te “Rudina” në Tv Klan, ku u rrëfye si kurrë më parë...