Home Kuriozitete Në një lidhje me Flor Mumajesin? Evi Reçi i thotë të gjitha...

Në një lidhje me Flor Mumajesin? Evi Reçi i thotë të gjitha për herë të parë

Evi Reçi është këngëtarja e talentuar dhe e dashur për publikun, e cila përveç talentit në muzikë, është përfshirë edhe në fushën e gazetarisë.

Kështu, gjatë kohës që ishte pjesë active e tregut muzikor, Evi ka bërë një sërë bashkëpunimesh me këngëtarin e njohur Flori Mumajesin.

Ato kanë realizuar shumë këngë të suksesshme së bashku përfshirë kështu hitin “I ngjan asaj”, që dëgjohet ende, edhe pse pas 7 vjetësh.

- Advertisement -

Ndërkohë, raporti i tyre është përfolur gjatë nga mediat rozë dhe portalet, të cilët kanë vënë re marrëdhenien e ngushtë midis dy artistëve, duke krijuar kështu dyshime për diçka më shumë midis tyre.

Prej kohësh nuk ka patur ndonjë reagim nga dyshja, të cilët janë mjaft të rezervuar për jetën private, por së fundmim ka qenë vetë këngëtarja qëi ka mohuar fjalët një herë e mirë.

“Mu desh të shkëputesha për studimet e universitetit. Takohemi më rrallë por dëgjohemi. Jam shumë mirënjohëse ndaj Florit. I jam falenderuese për këngët që më ka dhuruar. Është një jo e madhe sepse nuk ka pasur më tepër se kaq. Përtej miqësisë dhe afrimitetit që kishim si miq, vetëm bashkëpunime kemi pasur.”, u shpreh ajo.

Rikujtojmë se Evi Reçi ka kaluar një periudhë mjaft të vështirë, që nga tërmeti i 26 nëntorit, ku ka humbur të gjithë familjen e xhaxhait të saj.

- Advertisement -

Must Read

Konsiderohet si vajza më e bukur në botë, kjo është 6-vjeçarja ruse që ka ‘çmendur’ njerëzit (FOTO)

Ajo është vetëm gjashtë vjeçe por bukuria e dukshme e ka bërë temë në internet. Anastasiya Knyazeva konsiderohet si vajza më e bukur e moshës së saj në botë. Nëna...

E rëndë! Luleshtrydhet shkaktojnë këtë sëmundje shumë të përhapur

Administrata e Ushqimit dhe Barnave (FDA) në SHBA po heton dy marka luleshtrydhesh organike të shitura në shumë dyqane ushqimore, për një lidhje të...

Mjafton të pini 2 gota në mëngjes, Ylli Merja tregon sekretin: Kjo metodë do të largojë toksinat nga trupi

Lodhja është reaksion mbrojtës i organizmit, që në këtë mënyrë na bën me dije se e kemi tepruar. Nganjëherë lodhja është përgjigje ndaj problemeve...

Mos e hani asnjëherë pjeprin para se të flini gjumë, mjekët zbulojnë të vërtetën

Pjepri është një nga frutat më të mira për shëndetin e njeriut. Ai përmban shumë fibër dhe ujë, një kombinim që parandalon konstipacionin dhe mirëmban...

Rrëfehet si asnjëherë më parë Rudina, tregon veprimin që bën pasi regjistron emisionin

Rudina Magjistari ishte e ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”, ku iu përgjigj me shumë sinqeritet dhe dashuri pyetjeve të fëmijëve. Amari, një...