Home Roze Historia prekëse: Nëna u kujdes për djalin e saj me aftësi të...

Historia prekëse: Nëna u kujdes për djalin e saj me aftësi të kufizuara deri kur mbylli sytë në moshën 101-vjeçare

Historia e një nënë që kujdesej për djalin e saj, një person me aftësi të kufizuara, po bën xhiron e rrjetit.

Meliah Md Diah u kujdes për djalin e saj, Abdul Rahman Saud, për 63 vjet që nga momenti i parë i lindjes së tij dhe deri kur ajo ndërroi jetë në moshën 101-vjeçare.

Megjithëse sytë e saj kishin parë shumë, kjo ishte jeta dhe forca e saj. Të afërmit e saj thonë se nëse ajo ndihej krenare për diçka, ishte për djalin e saj.

- Advertisement -

Nëna vd iq për shkaqe natyrale brenda natës pasi ushqeu të birin me vaktin e fundit të orizit. Ajo u zbulua nga një i afërm që jetonte pranë nënës dhe djalit të saj në Malajzi.

Të afërmit e tjerë tashmë po kujdesen për djalin e saj, i cili e ka kuptuar se çfarë ka ndodhur dhe është mbyllur në vetvete.

Dashuria për fëmijën e saj, forca e saj, guximi dhe shpirti i saj, të cilat pasqyrohen qartë në fotot e publikuara, janë një shembull i shkëlqyer për të gjithë ne.

- Advertisement -

Must Read

Afërdita shfaqet super e nxeht, tregon gjoksin superseksi!

Afërdita Dreshaj po shijon ende pushimet. Pa djalin e vogël por vetëm me bshkëshortin ajo po kalon ditët më të mira. Së fundmi publikoi një foto...

Reja e Gilit shfaqet superseksi kur del në mbrëmje

Eshtë vera dhe lokalet janë të mbushura më shumë gjatë natës. Duket se edhe reja e Gilit pëlqen të dal kur koha është më e...

Ndryshe nga fotot në internet, Enca na ‘dëshpëron’ me dukjen e saj live!

Enca krenohet me format e saj trupore. Edhe pse ka marrë shumë komente për peshën ajo duket se e ndjen mirë veten keshtu. Por, në Instagram...

Nga bregdeti, Soni Malaj ‘çmend’ ndjeksit me format trupore!

Soni Malaj është kohë të gjatë në skenë. Gjithmonë ka befasur me format e trupi duke u shfaqur si modele. Së fundmi publikoi një foto atraktive...

Me video duke treguar të pasmet Nora shfaqet superseksi!

Nora Istrefi po është aktive së fundmi në Instagram. Ajo publikoi një video ku duket mjaft atraktive. Derisa sillet për të treguar fustanin ajo tregon format...