Home Uncategorized U zunë e u grinë, Iliri falenderon Donaldin dhe na ngriti të...

U zunë e u grinë, Iliri falenderon Donaldin dhe na ngriti të gjithëve pikëpyetje

Ilri dhe Donaldi janë dy nga banorët e Big Brother Vip që herë pa here kanë pasur konflikte me njëri-tjetrin, megjithatë ata tashmë kanë bërë paqe. Madje Iliri i dedikoi një falenderim Donaldit në kartolinën e tij për Ditën e Falenderimeve dhe banorët i duartrokitën fjalët e tij.

“Sot në ditën e falenderimeve, njeriu i parë që do takoj sapo të dal është nëna sepse më dha jetën, më dhuroi zanatin, forcën për t’u realizuar dhe gjithçka tjetër. Kjo nuk do të thotë që ata të tjerët nuk dua t’i takoj, do t’i takoj pas mamit.

Njeriu që dua të falenderoj në këtë shtëpi (se janë letrat e vogla dhe s’arrij t’i shoh) është Sabi dhe Arjola, për njerëzit që janë, për origjinalitetin që kanë dhe për dashurinë pa masë që i dhurojnë njerëzve në këtë shtëpi.

- Advertisement -

Njeriu që ka nxjerrë anët time më të keqe në shtëpi është Donaldi. Është Donaldi sepse… por duhet ta falenderoj sepse kuptoi që nga fjalët kot mund të preken gjërat më të shtrenja që ne kemi jashtë mureve të shtëpisë. Gjithashtu e falenderoj sepse kur njerëzit janë të mirë mund të fillojnë nga e para”, tha Iliri.

Duket se gjërat mes të dyve janë qetësuar, por mbetet për t’u parë nëse do ketë vërtet një fillim të ri dhe ata do i lënë pas krahëve ato që kanë ndodhur, apo e gjitha bëhet për më shumë audiencë.

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Beatrix doli nga shtëpia, Iliri i befason të gjithë: Nga mëngjesi deri në darkë atë e…

Dalja nga ‘Big Brother VIP’ e këngëtares Beatrix Ramosaj është shoqëruar me diskutime të shumta. Në një bisedë me Arbrin dhe Tanin, Iliri ka komentuar...

“Ai është si Don Zhuani”/ Donaldi i hedh ‘grepin’ moderatores së njohur pas largimit të Beatrixës

Ish-banorja e ‘Big Brother VIP’, Neda Balluku komentoi sot në emisionin ‘Breaking’, zhvillimet më të fundit brenda shtëpisë së ‘Big Brother VIP’. Balluku foli edhe...

“Ti e ke tradhtuar Gencin”/ Shpërthen keq miku i ish-burrit të Monika Lubonjës

Aktorja Monika Lubonja e pyetur nga moderatorja Eggoza se përse nuk është martuar më pas ndarjes nga bashkëshorti i saj bëri një rrëfim të...

“Maskara, a je në metro ti o k***?”/ Plas keq sherri në emision mes çiftit të njohur shqiptar

Arjoni i ka punuar një rreng Serenës teksa ishin të ftuar në emisionin “N’Kosovë Show”. Ai deklaroi ndarjen, duke e habitur partneren. Serena nuk...

Sonila Meço në një sfidë të pazakontë, shfaqet si kurrë më parë (Pamjet që po qarkullojnë me shpejtësi)

Mbrëmjen e djeshme ka startuar emisioni më i ri në Top Channel. Programi "Ëndërrtjerrësit" zbuloi kujtimet e të pathëna, pamje të patransmetuara kurrë më...