Home Roze Modelja që “ndan çiftet” tregon sekretet: 5 sjelljet që zbulojnë se ai...

Modelja që “ndan çiftet” tregon sekretet: 5 sjelljet që zbulojnë se ai jua dredh

Amy Coops nga Karolina e Veriut ishte mësuese, më pas u bë ylli i OnlyFans, ndërsa tani ka vendosur të ndajë me gratë shenjat që tregojnë se një burrë po i tradhton. Ajo thotë se është ndarë nga burri i saj për shkak të tradhtisë dhe se nuk dëshiron që askush të kalojë nëpër të njëjtën situatë.

“Askush nuk dëshiron as të mendojë se një partner mund ta tradhtojë dhe kjo është arsyeja pse gratë shpesh mbyllin sytë para shenjave delikate. Mos harroni të dëgjoni intuitën tuaj, sepse ajo ka gjithmonë të drejtë”, theksoi ajo duke treguar më pas shenjat kryesore se gratë janë mashtruar.

“Partneri juaj është befas më i mirë se më parë”

- Advertisement -

“Nëse ai ju kushton më shumë vëmendje se kurrë më parë, nëse është jashtëzakonisht i sjellshëm, blen vazhdimisht dhurata, ky është një sinjal i madh dhe i rëndësishëm se ai ndihet fajtor për diçka”, thotë ajo.

Harresa

Nëse ai nuk ju dëgjon, nëse vazhdimisht harron atë që i keni thënë dhe për çfarë keni rënë dakord, kjo do të thotë se ai po mendon për një tjetër.

Ai i kushton më shumë rëndësi higjienës

Nëse ka ndërruar parfumin, ka filluar të bëjë dush më shpesh dhe është kujdesur më shumë për higjienën, është koha për t’u shqetësuar. Sigurisht që fsheh aromat e një femre tjetër, thotë ajo.

Ai ndryshoi stilin e tij

Nëse befas shqetësohet se çfarë do të veshë, nuk del nga palestra dhe po stilohet më shumë se më parë, kujdes nga ai.

E mban telefonin si sy në kokë

Nëse nuk të lë të shikosh apo të përdorësh telefonin e tij dhe e mban gjithmonë me vete, ke të drejtë të dyshosh për të, përfundon ajo.

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Lajmi i bujshëm se do të çmimin e madh, shihni se me kë është fans Rama në Big Brother VIP

Reality show “Big Brother Albania VIP” është kthyer në një nga emisionet më të ndjekura dhe më të përfolura në Shqipëri. Me vazhdimësinë e...

Nga shitëse mishi te modele, Beniada tregon sakrificat e jetës së saj: Kam qenë 16 vjeçe kur…

Beniada Nishani, një nga banoret e Big Brother VIP ka zbuluar punën e parë që ka bërë. Në një bisedë me Arbrin, tregoi se...

Shihni se çfarë po ndodh me Donaldin pas daljes së Beatrix, Ermal Fejzullahu nxjerr videon që po thyen rrjetin

Përveç Trixës e cila nuk e ka pritur mirë daljen e saj edhe Donaldi nuk po e përjeton edhe aq mirë. Sërish sot në gjendje...

Del VIDEOJA! Olsa e Përputhen dikur i gjeti “të dashur” Einxhel të Big Brother VIP

Teksa autorja e “Përputhen” Olsa Muhameti ishte gazetare dhe gjatë një interviste me Einxhel Shkirën, ka vendosur që t’i gjejë asaj burrë në plazh. Të...

Beatrix doli nga shtëpia, Iliri i befason të gjithë: Nga mëngjesi deri në darkë atë e…

Dalja nga ‘Big Brother VIP’ e këngëtares Beatrix Ramosaj është shoqëruar me diskutime të shumta. Në një bisedë me Arbrin dhe Tanin, Iliri ka komentuar...