Home Roze Sara Hoxha zbulon për herë të parë kompleksin e saj: Isha xheloze...

Sara Hoxha zbulon për herë të parë kompleksin e saj: Isha xheloze për…

Sara Hoxha brenda një kohe të shkurtër është kthyer në një blogere shumë të dashur shqiptare duke numëruar kështu qindra mijëra ndjekës. Ajo ndan në Instagram momente nga përditshmëria e saj, stili i jetës, Poem, Ledri e shumë të tjera.

E së fundmi ajo ka realizuar një intervistë virtuale me ndjekësit ku u ka dhënë përgjigje shumë pyetjeve. Ndër të tjera, ajo zbuloi edhe “kompleksin e saj” më të madh që e ka shoqëruar për një kohë të gjatë. Flokët e hollë!

“Kam flokë të drejtë dhe të hollë. E kam vuajtur këtë gjatë gjithë jetës, duke u bërë xheloze për vajzat me flokë të gjatë. Por është kjo që është dhe mundohem ta bëjë më të mirën”, ka thënë ajo.

- Advertisement -

Po ashtu, një ndjekëse i ka shkruar se kohë e fundit duket e trishtuar. Gjë e cila është mohuar nga Sara që shkruan se thjesht nuk ka patur kohë për të postuar.

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

“Nëse të pyesin për lidhjen çfarë do thuash?”, përgjigjja e Donaldit nuk pritej

Donald Veshaj po i bën lëmsh të gjithë. Aktori i humorit u shfaq i dashuruar me Bora Zemanin, të cilën e puthi dhe i dërgoi...

Donaldi dhe Beatrix prekje e puthje / Bora Zemani merr vendimin e papritur

Kush nuk e kujton pajtimin e Bora Zemanit dhe Donald Veshajt, pak javë më parë brenda në shtëpi ku u puthën dhe treguan dashurinë...

Historia prekëse: Nëna u kujdes për djalin e saj me aftësi të kufizuara deri kur mbylli sytë në moshën 101-vjeçare

Historia e një nënë që kujdesej për djalin e saj, një person me aftësi të kufizuara, po bën xhiron e rrjetit. Meliah Md Diah u...

Mori një patate, e preu dhe ngjiti një copë të vogël në këmbë, do të befasoheni sapo ta dini arsyen

Patatja nuk është vetëm një ushqim i preferuar, por mund të na ndihmojë edhe në mënyrë terapeutike. Kështu ka ndodhur edhe në rastin e një vajze,...

Tregoi se i është rikthyer tu mori, Dafina Zeqiri i dërgon mesazhin prekës Adriana Matoshit

Aktorja dhe deputetja nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Adriana Matoshi, vetëm pak orë më parë njoftoi se i është rikthyer sërish tum ori në...