Home Lajme Kush është miliarderi misterioz me të cilin është lidhur Bleona Qerreti? Moderatori...

Kush është miliarderi misterioz me të cilin është lidhur Bleona Qerreti? Moderatori e nxjerr “zbuluar”

Bleona Qerreti duket se ka nisur një lidhje, pas divorcit të shumë viteve më parë.

Kjo gjë u bë me dije nga prezantuesi i shfaqjes ku ajo merr pjesë si opinioniste.

“Shumë pak dimë për të dhe kur erdhi në program na kujtoi që jetën private e ka mbajtur për herë larg medias.

- Advertisement -

Por dikë e ka. E kam nuhatur na prapaskena që ka diçka”, u shpreh Eni Shehu, ndërsa u pyet për Bleona Qerretin.

I dashuri misterioz i Bleonës thuhet se është miliarder. Nuk dihet nëse ai është shqiptar, apo i huaj.

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

“Nëse të pyesin për lidhjen çfarë do thuash?”, përgjigjja e Donaldit nuk pritej

Donald Veshaj po i bën lëmsh të gjithë. Aktori i humorit u shfaq i dashuruar me Bora Zemanin, të cilën e puthi dhe i dërgoi...

Donaldi dhe Beatrix prekje e puthje / Bora Zemani merr vendimin e papritur

Kush nuk e kujton pajtimin e Bora Zemanit dhe Donald Veshajt, pak javë më parë brenda në shtëpi ku u puthën dhe treguan dashurinë...

Historia prekëse: Nëna u kujdes për djalin e saj me aftësi të kufizuara deri kur mbylli sytë në moshën 101-vjeçare

Historia e një nënë që kujdesej për djalin e saj, një person me aftësi të kufizuara, po bën xhiron e rrjetit. Meliah Md Diah u...

Mori një patate, e preu dhe ngjiti një copë të vogël në këmbë, do të befasoheni sapo ta dini arsyen

Patatja nuk është vetëm një ushqim i preferuar, por mund të na ndihmojë edhe në mënyrë terapeutike. Kështu ka ndodhur edhe në rastin e një vajze,...

Tregoi se i është rikthyer tu mori, Dafina Zeqiri i dërgon mesazhin prekës Adriana Matoshit

Aktorja dhe deputetja nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Adriana Matoshi, vetëm pak orë më parë njoftoi se i është rikthyer sërish tum ori në...