Home Kuriozitete Fifi largohet nga ‘Big Brother VIP’, por ajo bën dy veprime domethënëse...

Fifi largohet nga ‘Big Brother VIP’, por ajo bën dy veprime domethënëse para se të dalë

2 orë më parë Fifi vendosi të largohet nga ‘Big Brother VIP’, por para largimit këngëtarja ka vendosur të dhurojë disa nga sendet e saj personale.

Si një mënyrë e mirë për të kujtuar këtë eksperiencë, Fifi ka dhuruar produkte apo veshsje për secilin prej banorëve.

Kjo gjë fillimisht u kundërshtua nga banorët ,por disa minuta më pas ato e pranuan këtë gjest me përlotje dhe nostalgji.

- Advertisement -

Këngëtarja gjithashtu i tregoi banorëve dhe vendin ‘’sekret’’ ku ajo kishte fshehur cigaret.

Ajo i dhuroi letrën që i shkroi vetes para ca ditësh Ilirit, i cili e lexoi në heshtje dhe gjithashtu i tha Donaldit se e do fituesin e shtëpisë dhe ai i premtoi se do shkojë në finale për të.

Sabiani dhe Arjola e kanë përjetuar më keq emocionalisht largimin e Fifit.

Arsyeja e largimit të Fifit u sqarua nga vetë ajo:

“Banorë, unë kam marrë vendim të lë shtëpinë e Big Brother sot. Kam nevojë të merrem me veten time. Kjo eksperiencë nuk po më bën mirë. Nuk e kisha atë mundësinë që të flisja atë që vërtë e kam. Se nëse ju jeni munduar të më ruani mua edhe unë jam munduar t’ju ruajë ju krejtëve dhe në shumë raste nuk e kam dhënë mendimin tim ashtu si e kam. Dhe kam nevojë të dalë jashtë e të merrem me veten. Ju pres pas 50 ditëve”, tha Fifi.

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

“Nëse të pyesin për lidhjen çfarë do thuash?”, përgjigjja e Donaldit nuk pritej

Donald Veshaj po i bën lëmsh të gjithë. Aktori i humorit u shfaq i dashuruar me Bora Zemanin, të cilën e puthi dhe i dërgoi...

Donaldi dhe Beatrix prekje e puthje / Bora Zemani merr vendimin e papritur

Kush nuk e kujton pajtimin e Bora Zemanit dhe Donald Veshajt, pak javë më parë brenda në shtëpi ku u puthën dhe treguan dashurinë...

Historia prekëse: Nëna u kujdes për djalin e saj me aftësi të kufizuara deri kur mbylli sytë në moshën 101-vjeçare

Historia e një nënë që kujdesej për djalin e saj, një person me aftësi të kufizuara, po bën xhiron e rrjetit. Meliah Md Diah u...

Mori një patate, e preu dhe ngjiti një copë të vogël në këmbë, do të befasoheni sapo ta dini arsyen

Patatja nuk është vetëm një ushqim i preferuar, por mund të na ndihmojë edhe në mënyrë terapeutike. Kështu ka ndodhur edhe në rastin e një vajze,...

Tregoi se i është rikthyer tu mori, Dafina Zeqiri i dërgon mesazhin prekës Adriana Matoshit

Aktorja dhe deputetja nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Adriana Matoshi, vetëm pak orë më parë njoftoi se i është rikthyer sërish tum ori në...