Home Lajme “Enca nuk ka talent”, Elgit Doda bën deklaratën e papritur

“Enca nuk ka talent”, Elgit Doda bën deklaratën e papritur

Producenti i njohur, Elgit Doda, ka vendosur t’i përgjigjet disa pyetjeve provokuese. Gjatë një interviste, ai u pyet se “Cili është këngëtari ose këngëtarja që ti nuk do të bëje kurrë një këngë pasi mendon se nuk ka talent?”.

Elgiti u përgjigj shumë shkurt, duke zgjedhur Encën.

- Advertisement -

“Enca është ajo që nuk ka talent”, tha ai duke shtuar se nuk i përshtatet në vokal.

Këngë e tij e fundit është ajo me titull “Toxic Love”, ku protagonist në videoklip është aktori Donald Veshaj. Ky i fundit ka deklaruar se është një dedikim për të dashurën e tij, moderatoren Bora Zemani.

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

“Nëse të pyesin për lidhjen çfarë do thuash?”, përgjigjja e Donaldit nuk pritej

Donald Veshaj po i bën lëmsh të gjithë. Aktori i humorit u shfaq i dashuruar me Bora Zemanin, të cilën e puthi dhe i dërgoi...

Donaldi dhe Beatrix prekje e puthje / Bora Zemani merr vendimin e papritur

Kush nuk e kujton pajtimin e Bora Zemanit dhe Donald Veshajt, pak javë më parë brenda në shtëpi ku u puthën dhe treguan dashurinë...

Historia prekëse: Nëna u kujdes për djalin e saj me aftësi të kufizuara deri kur mbylli sytë në moshën 101-vjeçare

Historia e një nënë që kujdesej për djalin e saj, një person me aftësi të kufizuara, po bën xhiron e rrjetit. Meliah Md Diah u...

Mori një patate, e preu dhe ngjiti një copë të vogël në këmbë, do të befasoheni sapo ta dini arsyen

Patatja nuk është vetëm një ushqim i preferuar, por mund të na ndihmojë edhe në mënyrë terapeutike. Kështu ka ndodhur edhe në rastin e një vajze,...

Tregoi se i është rikthyer tu mori, Dafina Zeqiri i dërgon mesazhin prekës Adriana Matoshit

Aktorja dhe deputetja nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Adriana Matoshi, vetëm pak orë më parë njoftoi se i është rikthyer sërish tum ori në...