Home Lajme Albana Osmani i surprizon të gjithë, paralajmëron rikthimin në televizion: Ja sa...

Albana Osmani i surprizon të gjithë, paralajmëron rikthimin në televizion: Ja sa herë duhet bërë s eks!

Moderatorja e njohur Albana Osmani prej disa kohës është shkëputuar nga televizioni. Ajo është rikthyer vetëm disa herë për të dhënë intervista, por jo me një program të saj apo në moderim.

Megjithatë, Albana Osmani ka paralajmëruar se do vijë në television me një program të sajin dhe “për këtë gjë po punon momentalisht”.

Moderatorja foli edhe për jetën private, teksa u shpreh se “të dashurin që ka imagjinuar, e ka pasur edhe në të vërtetë”.

- Advertisement -

Ajo tha se në altar do shkonte për t’i plotësuar dëshirën e prindërve të saj për ta parë të kurorëzuar.

“Të dashurin që kam pasur imagjinar, e kam pasur dhe në të vërtetë. Duke pasur parasysh prindërit e mi që vitet e fundit thonë do martohesh? Gjeje dikë? Kur mendoj veten duke u kurorëzuar mendoj prindërit e mi që do ndihen mirë, përveç dashurisë dhe lumturisë që është tjetër gjë. Do e bëja për prindërit sigurisht. Kur je me njeriun e duhur, mendoj se është e bukur.

Një njeri single duhet të bëjë s eks sa herë ta ndjejë. Nuk di të ketë një program për se ksin.

“Kam pasur dëshirë të kem një program timin dhe besoj do e realizoj. Për këtë po punoj për momentin”, tha Albana Osmani.

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

“Nëse të pyesin për lidhjen çfarë do thuash?”, përgjigjja e Donaldit nuk pritej

Donald Veshaj po i bën lëmsh të gjithë. Aktori i humorit u shfaq i dashuruar me Bora Zemanin, të cilën e puthi dhe i dërgoi...

Donaldi dhe Beatrix prekje e puthje / Bora Zemani merr vendimin e papritur

Kush nuk e kujton pajtimin e Bora Zemanit dhe Donald Veshajt, pak javë më parë brenda në shtëpi ku u puthën dhe treguan dashurinë...

Historia prekëse: Nëna u kujdes për djalin e saj me aftësi të kufizuara deri kur mbylli sytë në moshën 101-vjeçare

Historia e një nënë që kujdesej për djalin e saj, një person me aftësi të kufizuara, po bën xhiron e rrjetit. Meliah Md Diah u...

Mori një patate, e preu dhe ngjiti një copë të vogël në këmbë, do të befasoheni sapo ta dini arsyen

Patatja nuk është vetëm një ushqim i preferuar, por mund të na ndihmojë edhe në mënyrë terapeutike. Kështu ka ndodhur edhe në rastin e një vajze,...

Tregoi se i është rikthyer tu mori, Dafina Zeqiri i dërgon mesazhin prekës Adriana Matoshit

Aktorja dhe deputetja nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Adriana Matoshi, vetëm pak orë më parë njoftoi se i është rikthyer sërish tum ori në...