Home Lajme Ribashkoi 200 qen me të zotët, 40 vjeçarja: Është si të fitosh...

Ribashkoi 200 qen me të zotët, 40 vjeçarja: Është si të fitosh lotarinë

Një grua nga South Yorkshire ka ndihmuar në gjetjen e më shumë se 200 qenve që kishin humbur falë dronit të saj. Erica Hart, 40 vjeç, nga Thurnscoe, ka përdorur teknologjinë për të ribashkuar pronarët me kafshët e tyre shtëpiake për gjashtë vitet e fundit, shkruan BBC

Ajo tha se ndjenja e gjetjes së një qeni të humbur është “si të fitosh lotarinë”. Erica tha se nuk ka humbur kurrë një qen por e di se çdo të thotë pasi ka parë dhimbjen në sytë e të zotëve. Ajo tha gjithashtu se nuk e bën për para por sepse ndihet e lumtur kur ndihmon në ribashkimin e qenve me familjen e tyre.

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

“Nëse të pyesin për lidhjen çfarë do thuash?”, përgjigjja e Donaldit nuk pritej

Donald Veshaj po i bën lëmsh të gjithë. Aktori i humorit u shfaq i dashuruar me Bora Zemanin, të cilën e puthi dhe i dërgoi...

Donaldi dhe Beatrix prekje e puthje / Bora Zemani merr vendimin e papritur

Kush nuk e kujton pajtimin e Bora Zemanit dhe Donald Veshajt, pak javë më parë brenda në shtëpi ku u puthën dhe treguan dashurinë...

Historia prekëse: Nëna u kujdes për djalin e saj me aftësi të kufizuara deri kur mbylli sytë në moshën 101-vjeçare

Historia e një nënë që kujdesej për djalin e saj, një person me aftësi të kufizuara, po bën xhiron e rrjetit. Meliah Md Diah u...

Mori një patate, e preu dhe ngjiti një copë të vogël në këmbë, do të befasoheni sapo ta dini arsyen

Patatja nuk është vetëm një ushqim i preferuar, por mund të na ndihmojë edhe në mënyrë terapeutike. Kështu ka ndodhur edhe në rastin e një vajze,...

Tregoi se i është rikthyer tu mori, Dafina Zeqiri i dërgon mesazhin prekës Adriana Matoshit

Aktorja dhe deputetja nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Adriana Matoshi, vetëm pak orë më parë njoftoi se i është rikthyer sërish tum ori në...