Home Roze Në prag të martesës/ Këngëtarja e njohur, Çiljeta bën gjestin e ëmbël...

Në prag të martesës/ Këngëtarja e njohur, Çiljeta bën gjestin e ëmbël për portierin e Partizanit (FOTO)

Prej 5 vitesh Çiljeta është në një lidhje dashurie me portierin e Partizanit, Albanin. Ndonëse kanë kohë bashkë, dyshja tregohen shumë të rezervuar rreth jetës private.

Megjithatë, ato janë shumë të lumtur krah njëri-tjetrit dhe këtë e ka treguar vetë Çiljeta së fundmi. Ajo ka vendosur si foto profili në Instagram një foto me partnerin, si shenjë të dashurisë së tyre.

Në prag të martesës/ Këngëtarja e njohur,

- Advertisement -

Kujtojmë se në media është përfolur se Çiljeta dhe Albani janë në prag të martesës.

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

“Nëse të pyesin për lidhjen çfarë do thuash?”, përgjigjja e Donaldit nuk pritej

Donald Veshaj po i bën lëmsh të gjithë. Aktori i humorit u shfaq i dashuruar me Bora Zemanin, të cilën e puthi dhe i dërgoi...

Donaldi dhe Beatrix prekje e puthje / Bora Zemani merr vendimin e papritur

Kush nuk e kujton pajtimin e Bora Zemanit dhe Donald Veshajt, pak javë më parë brenda në shtëpi ku u puthën dhe treguan dashurinë...

Historia prekëse: Nëna u kujdes për djalin e saj me aftësi të kufizuara deri kur mbylli sytë në moshën 101-vjeçare

Historia e një nënë që kujdesej për djalin e saj, një person me aftësi të kufizuara, po bën xhiron e rrjetit. Meliah Md Diah u...

Mori një patate, e preu dhe ngjiti një copë të vogël në këmbë, do të befasoheni sapo ta dini arsyen

Patatja nuk është vetëm një ushqim i preferuar, por mund të na ndihmojë edhe në mënyrë terapeutike. Kështu ka ndodhur edhe në rastin e një vajze,...

Tregoi se i është rikthyer tu mori, Dafina Zeqiri i dërgon mesazhin prekës Adriana Matoshit

Aktorja dhe deputetja nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Adriana Matoshi, vetëm pak orë më parë njoftoi se i është rikthyer sërish tum ori në...