Home Lajme Humbi ndjenjat në mes të spektaklit, reagon Fifi dhe mban qëndrimin e...

Humbi ndjenjat në mes të spektaklit, reagon Fifi dhe mban qëndrimin e prerë për sjelljen e saj ndaj Sarës

Pas skenës së rëndë që përjetoi mbrëmjen e djeshme në spektakël, ku humbi ndjenjat, Fifi është shfaqur e penduar kundrejt Sarës.

Teksa po bisedonte me Pajtimin ajo deklaroi se e ka tepruar me sjelljen e saj, por e gjitha ka ardhur si pasojë e dashurisë dhe përkujdesjes për të.

‘’Pas gjithë situatës u ndala dhe logjikova, unë kisha problemin tënd sepse të kam shumë xhan. Mua mu duk sikur Sarah nuk ishte e sinqertë sepse një ditë tha ndryshe dhe ditën tjetër tha ndryshe. Çdokush dashuron ndryshe’’,- tha ajo.

- Advertisement -

Nga ana tjetër Pajtimi i këshilloi këngëtares që të mos bëhet nervoze për të tilla gjëra duke kërcënuar kështu seriozisht edhe shëndetin e saj.

‘’Pse duhet të stresohesh ti? Pse duhet të bëhesh ti keq për të tilla gjëra’’,- tha ai.

- Advertisement -

Must Read

Donaldi lexon letrën që i dërgoi Agron Llakajt kur ishte në BBV, të gjithë shpërthejnë në lot (E PLOTË)

Mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Më lër të flas’ ishte i ftuar aktori i madh i humorit Agron Llakaj, një mik i ngushtë edhe...

E papritur/ Këngëtari i njohur shqiptar i jep fund lidhjes shumëvjeçare

Reperi i Babastars Onati i ka dhënë fund lidhjes. Lajmi është bërë i ditur nga burime për “Prive”. Onati ka qenë në një lidhje shumëvjeçare,...

22 vjet pas vr asjes së babait të saj, Rudina Hajdari flet për familjen Haklaj

Kanë kaluar 22 vjet që nga vrasja e mistershme e Azem Hajdarit, e cila ende vazhdon që të jetë në qendër të vëmendjes së...

Është ndarë nga bashkëshorti i saj? Flet Rudina Hajdari: Është e vështirë! E vërteta është që…

Ish-deputetja demokrate Rudina Hajdari përpiqet që jetën private ta mbajë sa më larg vëmendjes publike. Mirëpo kohë më parë Rudina Hajdari u përfol se është...

Shokon Brisida Shehaj: Kam vendosur të bëhem nënë e vetme dhe pa bashkëshort

Ish-drejtoresha e Përgjithshme e Tatimeve, Brisida Shehaj ishte së fundmi e ftuar te “Rudina” në Tv Klan, ku u rrëfye si kurrë më parë...