Home Lajme Fifi bisedon me Donaldin: Nuk jam njeri i keq (video)

Fifi bisedon me Donaldin: Nuk jam njeri i keq (video)

Sot në shtëpinë më të famshme në Shqipëri është zhvilluar një bisedë midis Donaldit dhe Fifit.

Donald: Shpirti, unë uroj që të mos mërzitesh më për fjalë të kota, ta them me shpirt.

Fifi: Unë nuk dua të më njohin njerëzit për njeri i keq, se s’jam njeri i keq

- Advertisement -

Donald: S’të kam parë në asnjë situatë si të tillë

Fifi: Ama kur ma lypin një mendim e jap një mendim me zemër. Edhe nëse mendimi im jepet qashtu, s’ka pse me u interpretu për keq a pe din? S’ka pse me mu marr sikur po xhelozoj. Unë mundona me gjyku drejt. Unë kam ken avokatja Granitit, Semi e jotja, pse unë nuk guxoj të jem ndërsa ajo po.

Donald: E kuptoj. Nuk dua t’i marrësh gjërat aq afër zemrës, thjesht fokusohu që kjo këtu është lojë këtu ka kamera, ngjitur është Top Channel. Nqs thuhet diçka dhe ndodh debat thjesht shikoje si lojë. Po ta them që të të ndihmoj për këtë gjënë, mundohu të debatosh pa shqetësuar veten tënde. Ndoshta njerëzit e kanë me ty, po ka dhe raste kur nuk e kanë me ty.
Situata e Sarës nuk kishte fare lidhje me ty, ti u preke e kuptoj, prandaj po të them mos i merr afër zemrës.

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

“Nëse të pyesin për lidhjen çfarë do thuash?”, përgjigjja e Donaldit nuk pritej

Donald Veshaj po i bën lëmsh të gjithë. Aktori i humorit u shfaq i dashuruar me Bora Zemanin, të cilën e puthi dhe i dërgoi...

Donaldi dhe Beatrix prekje e puthje / Bora Zemani merr vendimin e papritur

Kush nuk e kujton pajtimin e Bora Zemanit dhe Donald Veshajt, pak javë më parë brenda në shtëpi ku u puthën dhe treguan dashurinë...

Historia prekëse: Nëna u kujdes për djalin e saj me aftësi të kufizuara deri kur mbylli sytë në moshën 101-vjeçare

Historia e një nënë që kujdesej për djalin e saj, një person me aftësi të kufizuara, po bën xhiron e rrjetit. Meliah Md Diah u...

Mori një patate, e preu dhe ngjiti një copë të vogël në këmbë, do të befasoheni sapo ta dini arsyen

Patatja nuk është vetëm një ushqim i preferuar, por mund të na ndihmojë edhe në mënyrë terapeutike. Kështu ka ndodhur edhe në rastin e një vajze,...

Tregoi se i është rikthyer tu mori, Dafina Zeqiri i dërgon mesazhin prekës Adriana Matoshit

Aktorja dhe deputetja nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Adriana Matoshi, vetëm pak orë më parë njoftoi se i është rikthyer sërish tum ori në...