Home Kuriozitete Einxhel Shkira shpërthen në lot: Dolën fjalët e babit tim! Kjo s’është...

Einxhel Shkira shpërthen në lot: Dolën fjalët e babit tim! Kjo s’është më një lojë këtu

Einxhel Shkira nuk po e përjeton mirë ditën e sotme sepse i duket sikur është e rrethuar nga njerëz që e s  ulmojnë dhe po mendon që të largohet nga shtëpia më e famshme në Shqipëri.

“Boll më, jam e lodhur nga 5 njerëz që i kam gjithnjë mbi kokë. Nuk mundem më, çdo gjë që them do kem një reagim. Fakti që po tregohem e fortë nuk do të thotë që duhet të më luftoni gjithë kohës”,- tha ajo.

Sarah është përpjekur ta qetësoj. Më pas Einxhel ka dal për një xhiro në oborr me Arbrin (Dj Dagz), i cili e pyeti nëse ka ndonjë plan për nesër meqë ka ditëlindjen.

- Advertisement -

Einxhel: As nuk më bëhet asgjë. Sa mirë do kishte qenë të kisha dalë dje, do e kisha festuar me shoqërinë time. Do kisha qenë nesër me Gjirën, Gracianon, Florin, Fjoralbën, Ervinin.

Arbër: Mbase vijnë këtu! I ke kërkuar?

Einxhel: I kam kërkuar, por se besoj të vijnë.

Arbër: Mbase jo të gjithë, por dikush mund të vij. Sido të jetë na ke neve. Boll është.

Einxhel: Nuk është boll. Më ka marr malli për shokët e mi.

Arbër: Pse ja bën rrafsh vetes?

Einxhel: Po pse të gënjej? E ndiej mungesën e atyre. Jam shumë e lidhur me ata.

Arbër: Pse s’po del? Mund të dalësh.

Einxhel: E thashë edhe sot, s’më rrihet më. E kam menduar. Më thanë të qetësohem.

Arbër: Nuk dorëzohesh ti kaq lehtë.

Einxhel: S’ka lidhje me dorëzimin, më vjen inat që do mendojnë se s’ja dola, po kjo s’është më një lojë këtu, nuk ka më lidhje me dorëzimin, durimin, as ka diçka me vlerë. Këtu kanë dal fiks fjalët e babit tim.

Arbër: Mos u merr me çdo sen.

Einxhel: Kjo është tortura.

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

“Nëse të pyesin për lidhjen çfarë do thuash?”, përgjigjja e Donaldit nuk pritej

Donald Veshaj po i bën lëmsh të gjithë. Aktori i humorit u shfaq i dashuruar me Bora Zemanin, të cilën e puthi dhe i dërgoi...

Donaldi dhe Beatrix prekje e puthje / Bora Zemani merr vendimin e papritur

Kush nuk e kujton pajtimin e Bora Zemanit dhe Donald Veshajt, pak javë më parë brenda në shtëpi ku u puthën dhe treguan dashurinë...

Historia prekëse: Nëna u kujdes për djalin e saj me aftësi të kufizuara deri kur mbylli sytë në moshën 101-vjeçare

Historia e një nënë që kujdesej për djalin e saj, një person me aftësi të kufizuara, po bën xhiron e rrjetit. Meliah Md Diah u...

Mori një patate, e preu dhe ngjiti një copë të vogël në këmbë, do të befasoheni sapo ta dini arsyen

Patatja nuk është vetëm një ushqim i preferuar, por mund të na ndihmojë edhe në mënyrë terapeutike. Kështu ka ndodhur edhe në rastin e një vajze,...

Tregoi se i është rikthyer tu mori, Dafina Zeqiri i dërgon mesazhin prekës Adriana Matoshit

Aktorja dhe deputetja nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Adriana Matoshi, vetëm pak orë më parë njoftoi se i është rikthyer sërish tum ori në...