Home Kuriozitete "Balenë dhe fuçi uthulle", Ana Lika tregon ç'ndodhi para futjes së Fifit...

“Balenë dhe fuçi uthulle”, Ana Lika tregon ç’ndodhi para futjes së Fifit në Big Brother VIP

Dy vite më parë aktorja Ana Lika dhe këngëtarja Fifi patën një sherr mes tyre. Ana asokohe e quajti këngëtaren balenë dhe fuçi uthulle e më pas mes të dyjave nisën kunjat e deklaratat.

Por mesa duket ky sherr është shuar para hyrjes së Fifit në “Big Brother VIP”. E ftuar në “Expuls”, Ana tregoi se ato janë pajtuar dhe janë bërë mikesha.

Ronaldo Sharka: Big Brother e ka parë?

- Advertisement -

Anna Lika: Nuk kam pas kohë, jam e angazhuar.

Ronaldo Sharka: E di ti për çfarë të pyes unë….

Ronaldo Sharka: Seç është një konkurrente aty me shkop.

Anna Lika: Aaaa, Fifi. Me Fifin jemi pajtuar, jemi shoqe te mira. Ti nuk bën dot më lajme me mua, jo jo jo. Se nga emisioni jot dolën ato.

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

“Nëse të pyesin për lidhjen çfarë do thuash?”, përgjigjja e Donaldit nuk pritej

Donald Veshaj po i bën lëmsh të gjithë. Aktori i humorit u shfaq i dashuruar me Bora Zemanin, të cilën e puthi dhe i dërgoi...

Donaldi dhe Beatrix prekje e puthje / Bora Zemani merr vendimin e papritur

Kush nuk e kujton pajtimin e Bora Zemanit dhe Donald Veshajt, pak javë më parë brenda në shtëpi ku u puthën dhe treguan dashurinë...

Historia prekëse: Nëna u kujdes për djalin e saj me aftësi të kufizuara deri kur mbylli sytë në moshën 101-vjeçare

Historia e një nënë që kujdesej për djalin e saj, një person me aftësi të kufizuara, po bën xhiron e rrjetit. Meliah Md Diah u...

Mori një patate, e preu dhe ngjiti një copë të vogël në këmbë, do të befasoheni sapo ta dini arsyen

Patatja nuk është vetëm një ushqim i preferuar, por mund të na ndihmojë edhe në mënyrë terapeutike. Kështu ka ndodhur edhe në rastin e një vajze,...

Tregoi se i është rikthyer tu mori, Dafina Zeqiri i dërgon mesazhin prekës Adriana Matoshit

Aktorja dhe deputetja nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Adriana Matoshi, vetëm pak orë më parë njoftoi se i është rikthyer sërish tum ori në...