Home Kuriozitete “Të desha si vëlla”, këngëtarja shqiptare dedikim prekës për familjen që u...

“Të desha si vëlla”, këngëtarja shqiptare dedikim prekës për familjen që u shua në Bullgari

Këngëtarja shqiptare Ganimete Abazi ka reaguar pas aksi dentit tragjik të ndodhur mëngjesin e sotëm në Bullgari ku ndërroi jetë edhe një familje me katër anëtarë.

Abazi ka zbuluar se kryefamiljari i cili humbi jetën bashkë me të shoqen dhe dy fëmijët e tyre binjakë, është djali i tezes së saj.

Statusi

- Advertisement -

Dhimbje, trishtim,lot!

Se kam mendu që kështu do ikni!

Sa të vështirë e kam tani me ardhë në Shkup e mos me ju taku!

Të pata djalë teze,por të deshta si vëlla o Avni

Do të na mungoni shumë!

Pushoni në parajsë engjujt e mi

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

“Nëse të pyesin për lidhjen çfarë do thuash?”, përgjigjja e Donaldit nuk pritej

Donald Veshaj po i bën lëmsh të gjithë. Aktori i humorit u shfaq i dashuruar me Bora Zemanin, të cilën e puthi dhe i dërgoi...

Donaldi dhe Beatrix prekje e puthje / Bora Zemani merr vendimin e papritur

Kush nuk e kujton pajtimin e Bora Zemanit dhe Donald Veshajt, pak javë më parë brenda në shtëpi ku u puthën dhe treguan dashurinë...

Historia prekëse: Nëna u kujdes për djalin e saj me aftësi të kufizuara deri kur mbylli sytë në moshën 101-vjeçare

Historia e një nënë që kujdesej për djalin e saj, një person me aftësi të kufizuara, po bën xhiron e rrjetit. Meliah Md Diah u...

Mori një patate, e preu dhe ngjiti një copë të vogël në këmbë, do të befasoheni sapo ta dini arsyen

Patatja nuk është vetëm një ushqim i preferuar, por mund të na ndihmojë edhe në mënyrë terapeutike. Kështu ka ndodhur edhe në rastin e një vajze,...

Tregoi se i është rikthyer tu mori, Dafina Zeqiri i dërgon mesazhin prekës Adriana Matoshit

Aktorja dhe deputetja nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Adriana Matoshi, vetëm pak orë më parë njoftoi se i është rikthyer sërish tum ori në...