Home Roze “Nuk kemi dyshime te Fifi jonë”, Argjira Spanca reagon pas tensioneve në...

“Nuk kemi dyshime te Fifi jonë”, Argjira Spanca reagon pas tensioneve në Big Brother Vip

Situata në shtëpinë e Big Brotehr Vip ka qen mjaft e tensionuar ditën e djeshme, pasi banorët mësuan për puthjen e Sarën me Dj PM. Ajo që ka reaguar ashpër dhe nuk e ka pritur aspak mirë ishte Fifi, e cila ka thënë se Sarah po bën lojë.

“Ti e paske puthur. Me dukesh e pasigurt. Ty të erdhi motra për PM, të tha s’ka gjë. Qenke lunatike. Për mua është shumë e rëndë”, tha Fifi kur mori vesh se Sarah dhe PM ishin puthur.

Pas këtyre fjalëve Sarah u prek dhe filloi të qante, ndërsa banorët e tjerë u munduan ta qetësojnë. Vajzat folën me njëra-tjetrën pas situatës së tensionuar dhe Fifi tha se e ka shok Pajtimin dhe do që ta marrë vesh çfarë ndodh mes atyre të dyve.

- Advertisement -

Por shpërthimin e Fifit nuk e kanë prituar aspak mirë ndjekësit, disa prej të cilëve kanë komentuar edhe negativisht për këngëtaren. Për këto komente ka reaguar edhe shoqja e Fifit, Argjira Spanca. Në një postim në Instastory ajo shkruan se ka besim te Fifi me zemër të madhe, e sinqertë dhe e drejtëpërdrejtë.

Ajo u ka kërkuar ndjekësve të mendojnë si është të jesh 24 orë para kamerave dhe të mos gjykojnë momentet e dobëta të dikujt tjetër. Në një tjetër postim moderatorja sqaroi se çfarë ajo kishte shkruajtur nuk kishte të bënte me situatën e Sarës dhe Fifit, por me komentet e njerëzve, të cilat mund t’i lexojnë familjarët dhe të ndihen keq.

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

“Nëse të pyesin për lidhjen çfarë do thuash?”, përgjigjja e Donaldit nuk pritej

Donald Veshaj po i bën lëmsh të gjithë. Aktori i humorit u shfaq i dashuruar me Bora Zemanin, të cilën e puthi dhe i dërgoi...

Donaldi dhe Beatrix prekje e puthje / Bora Zemani merr vendimin e papritur

Kush nuk e kujton pajtimin e Bora Zemanit dhe Donald Veshajt, pak javë më parë brenda në shtëpi ku u puthën dhe treguan dashurinë...

Historia prekëse: Nëna u kujdes për djalin e saj me aftësi të kufizuara deri kur mbylli sytë në moshën 101-vjeçare

Historia e një nënë që kujdesej për djalin e saj, një person me aftësi të kufizuara, po bën xhiron e rrjetit. Meliah Md Diah u...

Mori një patate, e preu dhe ngjiti një copë të vogël në këmbë, do të befasoheni sapo ta dini arsyen

Patatja nuk është vetëm një ushqim i preferuar, por mund të na ndihmojë edhe në mënyrë terapeutike. Kështu ka ndodhur edhe në rastin e një vajze,...

Tregoi se i është rikthyer tu mori, Dafina Zeqiri i dërgon mesazhin prekës Adriana Matoshit

Aktorja dhe deputetja nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Adriana Matoshi, vetëm pak orë më parë njoftoi se i është rikthyer sërish tum ori në...